9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Офісні шпалери: створення правильної атмосфери

Створити необхідну атмосферу для працівників і гостей офісу – одна з головних задач, яка стоїть перед керівником при ремонті приміщень компанії. Адже, підібрані шпалери для стін https://wallstore.com.ua/catalog, мають забезпечити колективу позитивний та продуктивний настрій на кожен день.

шпалери для стін

Особливості шпалер для стін офісу

Перед тим, як відвідати магазин шпалер https://wallstore.com.ua/ для декорування стін, до уваги треба взяти те, що саме офісне приміщення поділяється на кілька умовних зон, і кожна з них вимагає індивідуального підходу:

  1. Робоча зона (загальна) – територія, де працюють звичайні працівники. Тут колектив ніщо не повинно відволікати від роботи, тому стіни краще оформити в нейтральних кольорах (класичний бежевий, відтінки жовтого чи сірого).  
  2. Кабінети менеджерів першої ланки. Тут має підтримуватися загальний стиль інтер’єру з класичними, але не інфантильними кольорами.
  3. Зала засідань – місце, де будуть проводитися важливі зустрічі й переговори, тому варто запросити дизайнера, який професійно зможе створити сприятливе та позитивне поєднання кольорів.
  4. Кабінет керівника, де краще прислухатись до побажань самого директора.

Недоречні кольори для оформлення офісу

Кольорова гама оздоблення офісних стін компанії залежить від роду діяльності, кадрових тенденцій, забарвлення логотипу тощо. На сайті інтернет-магазину шпалер від виробника «Vinil» представлені найсучасніші кольорові рішення для офісу.

Поруч із поширеними нейтральними барвами є такі, що не рекомендується застосовувати для оздоблення стін, наприклад:

  • яскраво-червоний, що може агресивно налаштовувати членів колективу, створювати напругу та занепокоєння. Разом з тим, червоний буде доречним у деталях (канцелярія, аксесуари), як прихований стимул і орієнтир на успіх;
  • рожевий та зелений, тому що вони будуть впливати на працівників надто послаблено. Такі кольори радять застосовувати частково, в комбінації з іншими;
  • насичені темні (фіолетовий, коричневий, синій), позаяк здатні при довготривалому впливі пригнічувати людей, схиляти до депресії.

Чому зручно купувати в інтернет-магазині шпалер

Зазвичай, часу на кропіткий підбір забарвлення шпалер у активних компаній не вистачає. Тому це можна зробити через сайт спеціалізованого інтернет-магазину. Великий каталог асортименту включає низку тематичних колекцій, де обов’язково знайдеться щось особливе для кожного покупця. Крім того, магазини мають власні пропозиції щодо гуртових закупівель і партнерства. Так, зекономив час на відвідування різних магазинів, можна в одному місці швидко отримати все необхідне для якісного декору офісних стін по вигідній ціні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають