9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Офісні міжкімнатні металеві двері

blankОсновна відмінність офісних міжкімнатних дверей від міжкімнатних дверей у житлових приміщеннях – це деякі можливі додаткові вимоги до рівня пожежної та хімічної безпеки і окремі умови щодо стилю оздоблення дверей – як то кажуть «положення зобов’язує».

Металеві двері TiSO є саме такими дверми, що відповідатимуть найрізноманітнішим вимогам та побажанням наших клієнтів і покращать інтер’єри офісних приміщень, додадуть в них функціональності й респектабельності.

Металеві двері – це в будь-якому разі більша надійність, більш тривала стійкість та більші можливості щодо застосування різних стилів декору поверхні дверей. Усі перелічені якості потрібні всім дверям, але для дверей між окремими приміщеннями в офісі можуть бути необхідні додаткові характеристики. Часто офісні приміщення є більш пожежно небезпечними через насиченість оргтехнікою, розміщення в них різних паперових матеріалів. Рідше, але в разі тієї ж пожежі, чи використанні в роботі якихось хімічних речовин буде конче необхідним, щоби офісні міжкімнатні металеві двері ще й мали газонепроникність. Справа в тому, що з окремої квартири значно легше та швидше можна евакуювати членів родини, ніж вивести з будівлі чисельний персонал фірми, компанії чи установи. І тому час нерозповсюдження шкідливих продуктів згоряння є життєво важливим фактором. Крім таких, крайніх випадків, пов’язаних з надзвичайними ситуаціями, металеві двері для офісних приміщень є набагато більш стійкими до користування ними значної кількості людей, вони витримають не тільки фізичні навантаження від постійного відчинення та зачинення, але й не зіпсують свій вигляд після їхньої санітарної обробки миючими та дезінфікуючими засобами. І звісно, металеві двері від компанії TiSO обов’язково сертифіковані та відповідають міжнародним стандартам.

Водночас з практичними перевагами, металеві двері для офісів можуть в цілому перетворити приміщення на високо функціональну систему, де двері виконують функцію вказівників напрямків руху, розподіляють на окремі частини офіс за призначенням, а також радують око своїм яскравим дизайном, роблячи час перебування на роботі не таким одноманітним. Все це завдяки широким можливостям щодо фарбування дверей, застосування в них ефективних стилів, нанесення необхідних інформативних малюнків – але є неприйнятним для дверей з дерева, де спектр новацій є обмеженим, а самі дерев’яні двері є більш консервативними за сутністю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають