9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Очищувачі повітря: інвестиція в якість життя

Дім – місце, де кожному повинно бути комфортно, затишно і безпечно. Але навіть найбільш красива і функціональна оселя не зможе гарантувати якісний рівень життя та ідеальний відпочинок, якщо повітря в ній забруднене та несвіже. Великі міста не дозволяють мешканцям насолоджуватися свіжістю, просто відчинивши кватирку: за вікном безліч викидів, які тільки погіршать ситуацію. Добре, що сучасні технології вже досить далеко просунулися в плані очищення повітря. І можна без проблем купити пристрій, що робитиме атмосферу в домі чистою, свіжою та безпечною.

blank

Функціонал очищувачів повітря

Очищувач – це спеціальний девайс, призначення якого – видаляти шкідливі домішки та сполуки з повітря всередині приміщення. Принцип його роботи простий: багатоступенева фільтрація потоків повітря. Звісно, прилад може мати й більше функцій, все залежить від ваших потреб.

Мікроклімат в домі, якщо немає сторонніх запахів і регулярно проводиться вологе прибирання, може здаватися чистим. Але скільки забрудників ще приховується від зору та нюху:

 • часточки пилу;
 • токсичні викиди побутової хімії;
 • випари будівельних матеріалів;
 • небезпечні викиди, що потрапляють з вулиці;
 • збудники інфекцій та хвороб;
 • відмерлі частинки шкірного покриву;
 • мікро часточки шерсті і пуху домашніх улюбленців;
 • квітковий пилок тощо.

З усім цим впораються сучасні очищувачі повітря, котрі налаштовуються під необхідні параметри та легко керуються смартфонами або сенсорними панелями. Вогни легкі, ергономічні та працюють безшумно, тому зовсім не ускладнять звичний спосіб життя. 

Чому очищувач – вигідна інвестиція

Неприємна атмосфера в домі негативно впливає на настрій, продуктивність і навіть погіршує здоров’я. Нерідко саме в домашньому мікрокліматі знаходяться причини загострення алергії, проявів дерматиту та подразнення слизових оболонок. Тому очисники – вдала інвестиція у здоров’я всієї сім’ї (особливо, якщо в домі з’являється немовля). Головне – уважно поставитися до вибору, проконсультуватися та дізнатися відгуки про модель, що сподобалася. 

Головні критерії для вибору такого корисного девайсу:

 1. Функціональність (тільки очищення, додаткове зволоження і збагачення або поєднання функцій).
 2. Тип управління (на пульту, сенсорний або з можливістю керування за допомогою мобільного телефона).
 3. Габарити (відповідно до площі кімнат).
 4. Портативність (так або ні, відповідно до типу приміщення та потреб).
 5. Дизайн (кількість варіантів дозволяє підібрати ідеальний для будь-якого інтер’єру).

Поліпшити мікроклімат вдома легко з розумними пристроями, великий вибір яких пропонує Алло у Львові. Вам залишається тільки контролювати і коригувати режими роботи за потреби та вчасно змінювати фільтри, – про решту подбає очисник.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають