9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Обслуговування велосипеда: своїми руками чи віддати професіоналам?

Обслуговування велосипеда: своїми руками чи віддати професіоналам?

Будь-який байк потребує регулярного технічного обслуговування. Можна сказати, що це запорука приємних та безпечних покатушок. Відсутність ТО наражає райдера на небезпеку і істотно зменшує ресурс рами та компонентів. Зазначимо, що багато поломок непомітні на око і виявляються лише в ході розбирання або навантаження.

blank

Досить часто зустрічаються такі проблеми:

  • зношуються рами хардтейлів;
  • повністю виробляються підшипники;
  • розтягуються спиці;
  • ходова система працює погано;
  • гальма спрацьовують невпевнено.

То хто ж повинен усувати подібні несправності: досвідчені механіки чи господар, який знає все про свій байк?

У цьому випадку все залежить від досвіду та можливості виявити проблему ще на ранній стадії. Наприклад, гальмівний обід. Не всі любителі розуміють, як помітити необхідність його заміни. Ще один момент безпека – нерідко любителі збирають назад електровелосипед з пошкодженими пальцями, подряпинами та проколами на шкірі. У механіків тільки забруднені руки.

Зазначимо, що механіки мають необхідні інструменти, якісні витратні матеріали, засоби для чищення та інше.

Самостійно обслуговування – відмінний досвід, але проби та помилки не найкраще впливають на довговічність велосипеда.

Чому краще робити ТО у професіоналів?

Усі види обслуговування.

Йдеться не про просте змащування та чищення – з цим чудово впораються новачки. Важлива підготовка велосипеда до максимальних навантажень, наприклад, походів, змагань та інше. Тут не обійтись без механіка з досвідом. Майстри своєї справи здатні з усуненням більшості проблем, навіть занедбаних.

Відновлення рами.

Агресивне катання, перевезення важких вантажів – це негативно позначається на рамі. За наявності корозії слід негайно звертатись до майстрів для повноцінного вирішення проблеми.

Наявність розломів та тріщин – досить поширена практика, проте новачки та любителі економлять на професійних рішеннях, використовуючи колгоспні рішення.

Повноцінна консультація.

Досвідчені механіки мають необхідний досвід, щоб проконсультувати з різних приводів: використання байка у певний сезон, вирішення запущених проблем, швидке усунення поломки в дорозі тощо.

У магазині Sporte працюють саме такі спеціалісти. На сайті представлено безліч корисної інформації, а також широкий асортимент електровелосипедів у зборі, детальніше до них.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають