9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

ОАЕ нададуть Україні 2500 побутових генераторів

Об’єднані Арабські Емірати оголосили, що надсилають близько 2500 побутових генераторів в Україну для тих, хто страждає від тривалих відключень електроенергії внаслідок атак на енергетичну інфраструктуру.

В пакет допомоги увійдуть генератори потужністю 3,5-8 кВт, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на The page.

Рім бінт Ібрагім Аль Хашемі, державний міністр з питань міжнародного співробітництва, наголосила, що ця допомога Україні випливає з віри ОАЕ у важливість людської солідарності, особливо у випадках конфлікту, і є частиною постійних зусиль країни щодо пом’якшення гуманітарних наслідків «української кризи».

Вже у суботу ОАЕ запланували перевезти близько 1200 генераторів до столиці Польщі Варшави, а решту генераторів передадуть до початку січня.

Ця підтримка надається в рамках гуманітарної допомоги на суму $100 млн, виділеної ОАЕ мирним жителям, які постраждали від війни в Україні.

З лютого ОАЕ вже надіслали 8 літаків із 360 тоннами продовольства, медичної допомоги та автомобілі швидкої допомоги для українських біженців у Польщі, Молдові та Болгарії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають