9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Новий уряд заявив про потребу подачі води в Крим

Новопризначений Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на одному з популярних політичних ток-шоу заявив, що воду в окупований Крим треба подавати, бо там живуть українці, а Крим є частиною України.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

“Питання подавання води в окупований Крим — це не питання торгівлі з окупантом, це не  питання якогось бізнесу, це питання гуманітарної відповідальності перед людьми, які вживуть в Криму. Неподача туди води призведе до гуманітарної катастрофи… Там живуть українці, ми не перекриємо воду для українців”.

Він додав, що Крим — це Україна, а окупант не може нести відповідальність за українців, які там живуть. ¯\_(ツ)_/¯ 

Зазначимо, відсутність постачання води до Криму є одним з елементів санкцій з українського боку, щодо анексії півострова та його окупації з боку РФ. За всіма міжнародними нормами окупант сам несе відповідальність за території, які він окупував, а також за населення цих територій.

Не забуваймо, що останні роки так звані чиновники окупованого Криму заявляли, що води у самому Криму вистачить для забезпечення потреб населення. Проблема лише в тому, що води може не вистачати для нових військових баз окупаційних військ російської федерації, якій наші урядовці можуть дуже допомогти своїм рішенням. Проте, це є неприпустимим для інтересів України й створює неприйнятний прецедент для майбутніх поступок.

Нагадаємо, в кінці минулого року перша закордонна авіакомпанія виплатила штрафу за політ над анексованим Кримом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають