9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Новий пакет військової допомоги від США включає ракетні системи, катери та боєприпаси

Сполучені Штати оголосили новий пакет допомоги Україні на суму 450 мільйонів доларів.

Про це на брифінгу оголосив спікер Пентагону Джон Кірбі, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Він підкреслив, що це частина зобов’язань США у допомозі Україні для захисту демократії перед російською агресією.

“Сполучені Штати анонсують додаткові 450 млн доларів військової допомоги як частину нашого зобов’язання у допомозі Україні захистити свою демократію перед неспровокованою агресією Росії”, – зазначив він.

Цей пакет військової допомоги включає зброю та військове обладнання. А саме нові артилерійські системи HIMARS, десятки тисяч боєприпасів для артилерії, яка вже була поставлена в Україну, а також патрульні кораблі для захисту українського узбережжя та водних шляхів.

blank
HIMARS

Кірбі уточнив, що ця допомога виділяється в рамках механізму президентських повноважень, і це вже 13-й раз, коли глава Білого дому застосовує цей формат для відправки оборонної допомоги Україні.

Таким чином, США поставили ЗСУ озброєння й обладнання на загальну суму $6,1 мільярда від початку масштабної російської агресії.

Нагадаємо, міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що перші артилерійські ракетні системи HIMARS вже в Україні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають