9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Нові пропозиції від компанії «Сумітек Україна»

Провідний дистриб’ютор обладнання «Сумітек Україна» вперше закупив електричні візки та штабелери із новими літій-іонними батареями. Перші 29 одиниць було закуплено для відомої мережі супермаркетів.

Клієнти «Сумітек Україна» залишилися настільки задоволені, що 26 електричних візків та 9 штабелерів із орендного парку і зараз допомагають клієнтам у роботі.

Зазначимо, наші клієнти є першими в Україні, хто використовує обладнання з літій-іонними батареями. Мережі супермаркетів випала чудова можливість відчути всі переваги таких акумуляторів:

  • збільшення терміну служби втричі,
  • можливість заряджати батареї без шкоди для терміну служби,
  • відмова від зарядної кімнати та змінних батарей.

Крім економічних переваг дані батареї забезпечують скорочення шкідливих викидів у навколишнє середовище, що говорить про їх екологічність. А також не є вибухонебезпечними, тим самим підвищуючи рівень безпеки.

Ще одна перевага літій-іонних батарей у тому, що акумулятори інстальовані в інформаційну систему обладнання та вся інформація про батарею виводиться на екран оператора. Співробітник відразу ж отримує інформацію про всі помилки, а у разі критичної події машина відразу ж зупиняється.

За допомогою спеціальної програми ТгаскСот можна отримати звіт про стан

батареї. Також програма дозволяє налаштовувати батарею, порівнювати осередки, знімати інформацію про накопичені помилки, оцінювати напругу та температуру на кожному осередку, а також зберігати звіти.


Звертайтесь у компанію “Сумітек Україна” за індивідуальними системними рішення для вашого бізнесу!

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають