9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

Норвегія передасть Україні легкі ПЗРК Mistral

Норвегія направить партію військової допомоги Україні у вигляді переносних зенітно-ракетних комплексів Mistral.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Сьогоді, 20 квітня, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у Телеграмі повідомив, що Норвегія направить в Україну близько 100 переносних зенітно-ракетних комплексів Mistral.

“Гарні новини зранку. Норвегія ухвалила рішення направити Україні близько 100 зенітно-ракетних комплексів “Містраль”, повідомило Міністерство оборони країни. А ще ж є винищувачі від союзників”, – зазначив Єрмак.

Щоправда з повідомлення не зрозуміло, чи мова йде саме про кількість пускових установок, чи це загальне число переданих зенітних ракет разом з пусковими установками.

Довідка

Mistral – переносний зенитно-ракетний комплекс, що призначений для ураження цілей на малих висотах типу гелікоптер та літак.

Розроблений у Франції, в 1987 році прийнятий на озброєння сухопутних військ Франції. У 2000 році було розроблено модернізований зразок – Mistral 2, а пізніше і Mistral 3.

Його зенітні керовані ракети ближнього радіуса дії оснащені інфрачервоною головкою самонаведення, що дозволяє уражати повітряні цілі з тепловою сигнатурою.

Цей комплекс активно поставляється на експорт та перебуває на озброєнні у багатьох країнах світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають