9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Nissan Motor остаточно виходить із російського ринку та продає свої активи

Японська автомобільна корпорація Nissan Motor, яка є одним із лідерів світового автопрому, у вівторок оголосила про повний вихід із російського ринку і продаж своїх російських активів.

Про це йдеться у пресрелізі компанії, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Сигналізуючи про неминучий вихід з ринку, виконавчий комітет Nissan сьогодні ухвалив рішення про продаж своїх російських підрозділів NAMI – Центральному науково-дослідному інституту автомобілів і двигунів», – заявили в Nissan Motor.

У заяві японського автовиробника також зазначається, що всі активи компанії у росії, включно з виробничими та науково-дослідними підприємствами у санкт-петербурзі, а також центром продажів і маркетингу в москві, після продажу працюватимуть під новою назвою. У компанії стверджують, що вихід з російського ринку вартуватиме їй 100 мільярдів ієн (приблизно 686 млн доларів США).

«Сьогоднішнє оголошення відбулося після призупинення операцій на російському ринку з березня. Очікується, що продаж буде оформлено найближчими тижнями після отримання дозволу від відповідних органів. Умови продажу дозволять Nissan викупити компанію та її активи протягом наступних шести років», – долали в Nissan Motor.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають