9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Німецький ЗРК IRIS-T уже працює на південному напрямку – Командування Повітряних сил

Перший з чотирьох комплексів протиповітряної оборони IRIS-T вже знаходиться на бойовому чергуванні на південному напрямку.

Про це повідомив речник Командування Повітряних сил Юрій Ігнат, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

“Тих систем ППО, які ми сьогодні маємо, дуже мало. Сьогодні багато країн зголосилися допомогти нам засобами ППО. Комплекс IRIS-T, якого немає ніде у світі, Німеччина першим поставляє в Україну. Ця система вже працює в Збройних силах десь на південному напрямку. Очікуємо решту тих систем, які має поставити нам Німеччина“, – сказав він.

Також він зауважив, що системи IRIS-T можуть працювати в одній системі з іншими комплексами протиповітряної оборони західного зразка, наприклад, NASAMS чи Patriot.

“NASAMS – це вже перевірений комплекс, який має гарний авторитет у світі, перебуває на озброєнні 12 країн світу. З цим комплексом може бути легше щодо поставок – він є, ракети до нього в достатній кількості є. Тому треба просити країни, в яких є цей комплекс, допомогти Україні посилити вже існуючу нашу ППО“, – зауважив Юрій Ігнат.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають