9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Німеччина закупить для України бронеавтомобілі BATT UMG

Німеччина замість колісних бронетранспортерів Fuchs відправить в Україну бронеавтомобілі BATT UMG.

Про це повідомляє німецьке видання BILD, передає Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

На початку червня уряд Німеччини повідомив, що планує передати Україні пакет оборонної допомоги, до якого увійде велика кількість бронетехніки.

Так, згідно з оновленням списку запланованої військової допомоги, до України мають надійти десятки одиниць броньованої техніки, зокрема 66 бронетранспортерів.

Спеціалізоване видання ESUT (Europäische Sicherheit & Technik) 1 червня повідомило, що це будуть модернізовані німецькі колісні бронетранспортери TPz 1 Fuchs із промислових запасів.

Було заявлено, що бронемашини, ймовірно, будуть модернізовувати в Україні на спільному підприємстві, яке Rheinmetall зараз створює з українським державним концерном «Укроборонпром», а потім поставлятимуть ЗСУ.

У п’ятницю німецьке видання DPA повідомило, що Берлін розглядав можливість придбати для України бронетранспортери Fuchs в оборонного концерну Rheinmetall, але обрав пропозицію компанії Flensburger Fahrzeugbau GmbH (FFG), оскільки ціна їхніх бронемашин була набагато меншою.

На запит BILD міноборони Німеччини заявляє, що після оцінки нинішніх пропозицій вибір припав на машини від FFG як на більш економне рішення.

За даними видання, це будуть американські бронемашини BATT UMG, які за ліцензією виробляються на підприємстві компанії Flensburger Fahrzeugbau GmbH. Зазначається, що українська армія з кінця 2022 року вже використовує такі машини.

Поставки Україні BATT UMG від Німеччини повинні початися вже в кінці 2023 року, проте точна дата не розголошується.

Про BATT UMG

BATT UMG — це броньований автомобіль вагою 10 тонн на базі шасі Ford F-550 з колісною формулою 4×4. Машину виробляє американська компанія The Armoured Group (TAG). Бронемашина обладнана системою протимінного захисту та має посилену конструкцію, оснащується військовими системами спостереження та зв’язку.

У червні 2022 року компанія TAG повідомила, що отримала замовлення на 100 бронеавтомобілів для збройних сил неназваної східноєвропейської країни, ймовірно, йдеться про Україну.

Останні новини:

Зараз читають