9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Лютого, 2024

Німеччина таки постачатиме Україні боєприпаси для зенітних установок “Gepard” – SPIEGEL

Німеччина розв’язала проблему з постачанням боєприпасів до України для зенітних самохідних артилерійських установок “Gepard”.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

За даними німецького видання SPIEGEL, після кількох тижнів зусиль офіс німецького уряду спільно з Міністерством оборони Норвегії знайшли виробника, який може виготовляти додаткові боєприпаси.

Постачання боєприпасів для “Gepard” раніше вважалося проблемою, оскільки було доступно лише трохи менш як 60 тисяч 35-мм снарядів.

“Gepard” може стріляти зі швидкістю до 1000 пострілів за хвилину. Втім, в реальних умовах він стріляє короткими чергами, пристосованими до цілі.

Уряд Німеччини спочатку знайшов боєприпаси в Південній Америці, але їх передача в Україну не була схвалена країною-виробником Швейцарією.

Нещодавно виробник у Норвегії повідомив, що може виробляти спеціальні 35-мм снаряди.

Вони мають бути випробувані на стрільбищі Бундесверу у Путлосі (Шлезвіг-Гольштейн) вже наступного тижня.

Щодо постачання самої техніки, ніщо не повинно перешкодити передати Україні 30 одиниць “Gepard”.

Виробник систем вже навчає українських солдатів у Німеччині використанню установок, які використовуватимуться в Україні для захисту міст та іншої критичної інфраструктури.

Якщо все піде за планом, перші системи мають бути доставлені до України вже у липні.

Також варто нагадати, що у червні розпочалося навчання українських артилеристів на німецьких реактивних системах залпового вогню “Mars”.

- Advertisement -

Також Збройні Сили України отримають додаткові самохідні артилерійські установки Panzerhaubitze (PzH) 2000 від Німеччини та Нідерландів.

Останні новини:

Зараз читають