9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

Німеччина таки постачатиме Україні боєприпаси для зенітних установок “Gepard” – SPIEGEL

Німеччина розв’язала проблему з постачанням боєприпасів до України для зенітних самохідних артилерійських установок “Gepard”.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

За даними німецького видання SPIEGEL, після кількох тижнів зусиль офіс німецького уряду спільно з Міністерством оборони Норвегії знайшли виробника, який може виготовляти додаткові боєприпаси.

Постачання боєприпасів для “Gepard” раніше вважалося проблемою, оскільки було доступно лише трохи менш як 60 тисяч 35-мм снарядів.

“Gepard” може стріляти зі швидкістю до 1000 пострілів за хвилину. Втім, в реальних умовах він стріляє короткими чергами, пристосованими до цілі.

Уряд Німеччини спочатку знайшов боєприпаси в Південній Америці, але їх передача в Україну не була схвалена країною-виробником Швейцарією.

Нещодавно виробник у Норвегії повідомив, що може виробляти спеціальні 35-мм снаряди.

Вони мають бути випробувані на стрільбищі Бундесверу у Путлосі (Шлезвіг-Гольштейн) вже наступного тижня.

Щодо постачання самої техніки, ніщо не повинно перешкодити передати Україні 30 одиниць “Gepard”.

Виробник систем вже навчає українських солдатів у Німеччині використанню установок, які використовуватимуться в Україні для захисту міст та іншої критичної інфраструктури.

Якщо все піде за планом, перші системи мають бути доставлені до України вже у липні.

Також варто нагадати, що у червні розпочалося навчання українських артилеристів на німецьких реактивних системах залпового вогню “Mars”.

Також Збройні Сили України отримають додаткові самохідні артилерійські установки Panzerhaubitze (PzH) 2000 від Німеччини та Нідерландів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають