9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Німеччина передала комунальну техніку українським водоканалам (фото)

До Львова працівники німецьких водоканалів привезли п’ять автомобілів та технічне обладнання в межах ініціативи «Water4Ukraine». Все передадуть постраждалим від війни водоканалам України – для налагодження їх операційної діяльності.

Передає Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Чотири доби наші німецькі колеги переправляли через кордон п’ять автомобілів та технічне обладнання, необхідне для налагодження операційної роботи водоканалів України. Зауважимо, що люди, які перевозять техніку, – це звичайні працівники німецьких водоканалів. Вони витрачають свій вільний час для того, щоб допомогти нам. Ми щиро дякуємо німецькому народу та усім причетним до «Water4Ukraine» за ініціативність і небайдужість до наших проблем», – зазначають у повідомленні КП «Львівводоканал».

На сьогодні, в межах ініціативи «Water4Ukraine», для українських водоканалів привезли вже 10 одиниць техніки. Координаційним центром отримання такої гуманітарної допомоги став Львівводоканал. Підприємство скеровує її тим містам, які постраждали найбільше та потребують термінової допомоги для відновлення постачання питної води.

Ініціатива «Water4Ukraine» допомагає водоканалам України функціонувати під час війни. Ініціативу започаткував начальник відділу корпоративних комунікацій та стратегічного маркетингу приватної компанії об’єднаних комунальних послуг міста Вупперталь Ельмар Тієн. Цю ініціативу підтримує також Асоціація комунальних підприємств Німеччини й Міністерством економіки та фінансів Німеччини. Вони збирають кошти, шукають донорів і передають необхідну техніку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають