9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Німеччина хоче передати Україні РСЗВ Mars II

Німеччина має намір поставити Україні системи залпового вогню РСЗВ Mars II зі складів Бундесверу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на «Європейську правду».

За даними джерел в урядових колах Німеччини, йдеться про системи залпового вогню Mars II виробництва німецької компанії Krauss-Maffei-Wegmann.

Повідомляється про можливість передачі чотирьох самохідних пускових установок.

blank
Пускова установка РСЗВ Mars II. Фото з відкритих джерел

Довідка про РСЗВ Mars II

Mars II (Mіttlere A rtillerie Raketen System) – німецька реактивна система залпового вогню, яка була прийнята на озброєння Бундесверу в 1990 році.

Ця пускова установка на гусеничному шасі фактично є ліцензійною копією американської M270 MLRS з незначними доопрацюваннями.

Артилерійська частина Mars II складається з двох одноразових блоків, в кожному з яких розміщується по шість транспортно-пускових контейнерів (ТПК) з реактивними боєприпасами калібру 240 мм. Забезпечується максимальна дальність ураження цілей на відстані 45 000 – 70 000 м, в залежності від боєприпасів.

Mars II призначена для знищення скупчень живої сили та техніки противника, артилерійських батарей, засобів ППО, командних пунктів та вузлів зв’язку, а також для встановлення мінних полів методом дистанційного мінування.

Окрім того, очікується, що в липні Україна отримає перші 15 зенітних самохідних установок Gepard зі складів німецької оборонної промисловості.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають