9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Німеччина домовляється з партнерами про передачу Україні додаткових САУ PzH 2000

Уряд Німеччини хоче передати Україні більше самохідних гаубиць PzH 2000 калібру 155-мм для захисту від агресії росії.

Про це повідомляє Handelsblatt, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Нині переговори ведуться з Нідерландами та іншим європейським партнером щодо передачі Збройним силам України додаткової артилерії.

Про ці перемовини у п’ятницю повідомив представник німецького Міноборони Агентству друку Німеччини (dpa).

blank

Наразі Україна отримала сім одиниць Panzerhaubitze 2000 з Німеччини та п’ять таких САУ від Нідерландів.

За даними dpa, в Україні заявили, що для оснащення повного артилерійського дивізіону ЗСУ необхідно 18 гаубиць, тобто потрібно ще отримати додаткові шість одиниць.

У Берліні мають намір виконати прохання, якщо партнери також приєднаються до постачання цього озброєння. Німеччина могла б поставити ще три або дві САУ Panzerhaubitze 2000.

Німеччина та Нідерланди нещодавно передали Збройним силам України всі обіцяні 12 самохідних артилерійських установок Panzerhaubitze 2000. Міністр оборони ФРН Крістіне Ламбрехт заявила, що разом із САУ до України приїхали повністю готові екіпажі.

Таким чином Сили оборони України поповнилися повноцінним самохідним артилерійських гаубичним дивізіоном, який озброєний сучасними САУ.

blank
Німецька САУ PzH 2000 (Panzerhaubitze)

Серед операторів PzH 2000 з найбільшою кількістю таких гаубиць окрім ФРН та Королівства Нідерланди також є Італія, яка має за відкритими даними до 70 одиниць таких САУ. Раніше італійські медіа повідомляли, що передача Україні певної кількості PzH 2000 досліджувалося італійським урядом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають