9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Незважаючи на війну «Дизельний завод» збільшив обсяги виробництва у 2,5 рази

«Дизельний завод» Aurum Group побудував 49 напіввагонів та виконав 700 ремонтів у 2022 році

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення компанії.

Як зазначив генеральний директор Aurum Group Андрій Жарій, за результатами роботи у 2022 році підприємство «Дизельний завод» збільшило обсяги виробництва у 2,5 рази.

«Завдяки замовленням, які ми отримали наприкінці 2021 року, завод зумів покращити показники з виробництва напіввагонів у воєнному 2022 році. Відтак, якщо у 2021 році ми реалізували 19 одиниць, то у 2022-му – 49 одиниць, а також виконали 700 ремонтів», – повідомив він.

У компанії кажуть, що «Дизельний завод» продовжує сплачувати податки та заробітну платню, а також активно допомагати військовим та місту.

«Не зважаючи на загальний шок економіки, підприємство не зупиняло роботу, ми одразу включилися в допомогу місцевим військовим. Закупали паливні пелети, сирени для оповіщення населення, залізобетонні блоки та піддони для облаштування блок-постів, виділяли приміщення для тимчасового проживання людей тощо», – прокоментувала власниця Групи Альона Лебедєва

Нагадаємо, цьогоріч українська Aurum Group планує запустити масове виробництво залізничної продукції на заміну аналогам із РФ

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають