9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Навички з пожежної безпеки збережуть життя людей та майно на вашому підприємстві

Навіть в порівняно мирні часи, до повномасштабного військового вторгнення РФ в Україну, ситуація з пожежами в нашій країні була далекою від ідеалу. Щорічно з різних причин виникало в середньому від 80 до 100 тисяч пожеж. При цьому, кількість лише загиблих через ці інциденти в окремі роки доходила до двох тисяч осіб, а матеріяльні збитки долали планку у понад 10 млрд гривень на рік.

Війна, що прийшла в нашу країну у 2022 році, ще більш ускладнила ситуацію з протипожежною безпекою. Так, торік саме об’єкти промисловості багаторазово були цілями для російських ракет. Відповідні дані щодо суттєвого зростання кількості пожеж на вітчизняних промпідприємствах через російські обстріли наприкінці минулого року підтвердили представники ДСНС України. Тому пожежна безпека на підприємстві, питання її забезпечення та підготовка відповідних фахівців у цій галузі наразі стали ще більш злободенним питанням, більше детально про пожежну безпеку та навчання ви можете дізнатись на сайті: https://www.inbez.com.ua/.

Варто також зауважити, що з настанням холодів та масовими відключеннями електроенергії, через суттєве пошкодження української енергосистемі ракетами РФ, виникла ще й додаткова загроза. Зокрема, представники ДСНС повідомили про збільшення пожеж від порушення правил при влаштуванні та експлуатації електрогенераторів, теплогенеруючих установок та газових балонів, в тому числі короткі замикання внаслідок перевантаження електромереж.

Здебільше уникненню та запобіганню подібних випадків (або зменшенню ризиків у разі якщо пожежі запобігти не вдалося) допоможуть знання правил пожежної безпеки та першочергових дій у разі пожежі. Як то навчання з пожежної безпеки та пожежно-технічного мінімуму від компанії Inbez.

Київська платформа допомагає отримати необхідні (до речі й згідно з постановою Кабміну України) знання в online-форматі. Одразу після реєстрації користувачі отримують доступ до всіх необхідних для навчання з пожежної безпеки матеріалів та тестування в будь-який час.

Зазначається, що подібний навчальний курс дозволить побудувати на підприємстві адаптовану до сучасних умов індивідуальну (в залежності від специфіки роботи компанії) систему протипожежної безпеки та звести до мінімуму ризики, що пов’язані з використанням відповідного обладнання та технічного оснащення. Навчальні матеріали підготовлені доступною мовою, а після їх опанування користувачі також online можуть скласти тест й отримати посвідчення державного зразка.

Варто додати, що сам навчальний курс та тестування безкоштовні (оплачується лише посвідчення). Таким чином створені комфортні умови, коли будь-який співробітник чи начальник, який несе відповідальність за безпеку на промоб’єкті, в змозі легко отримати важливі знання з пожежної безпеки, від яких залежать життя та здоров’я працівників й збереження майна підприємства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають