9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Навушники Bose Sport Earbuds Triple Black – ідеально для любителів музики та спорту

Любителі якісного звуку добре запам’ятають 2020 рік, адже саме тоді багато виробників порадували світ виходом нових моделей навушників. Американська компанія Bose не стала винятком, анонсувавши випуск спортивного True Wireless девайсу під назвою Sport Earbuds Triple Black. Знайти цю, та інші моделі можна тут на сайті.

наушники

Дизайн та характеристики

Sport Earbuds Triple Black – це динамічні бездротові навушники, що позиціонуються виробником як варіант для активного проведення часу і спортивних занять. Що ж стосується дизайну, то:

  • зарядний кейс має дещо більший розмір, ніж середній;
  • зовнішня форма навушників, а саме амбушюр, нагадує модель Bose SoundSport Wireless Free;
  • корпус пристрою більш витончений, тонкий і компактний.

Представники компанії стверджують, що при розробці витрачено багато сил і часу саме на зручність посадки пристрою. Дивлячись на величезні силіконові насадки, в це, звичайно, важко повірити. Однак, варто лише посадити їх у вушні раковини, і одразу стає зрозуміло, що вони будуть довго і зручно триматися.

навушники

Витягнута форма насадок і додатковий упор, який прилягає до зовнішньої сторони вушного хряща, допомагають сильно зафіксувати навушники. Ергономіка і зручність – на найвищому рівні, хоча й виглядає пристрій трохи незвично. Що ж стосується матеріалів, то тут все стандартно: пластиковий кейс і самі навушники з того ж матеріалу, який має матове покриття.

Відсутність кнопок зменшує ймовірність потрапляння пилу і бруду всередину девайсу. Крім того, виробники забезпечили навушники пило-вологозахистом рівня IPX4, завдяки чому вони стають незамінними на тренуваннях і під час активного проведення часу.

навушники

Управління Bose Sport Earbuds Triple Black

Первісне підключення здійснюється через фірмовий додаток Bose Music. Завдяки підказкам самого софту, пристрій легко з’єднується зі смартфоном. Управління закладеними функціями здійснюється шляхом натискання на сам навушник, тапом по сенсорній області.

Навушники здатні пропрацювати до 6 годин на одному заряді. Це хороший результат, якому сприяє можливість швидкої зарядки всередині чохла. Сам зарядний кейс оснащений сучасним портом Type-C.

навушники

Особливості звучання навушників

Як і в багатьох моделях, Sport Earbuds Triple Black мають той самий фірмовий почерк звучання. Звук досить рівний, м’який, детальний. Він просто затягує. За рахунок великої акустичної камери, навушники здатні добре розкрити особливості запису і показати досить широку сцену. На сцені багато повітря, всі інструменти прекрасно окреслені і розмежовані. Бас відрізняється легкістю і рельєфністю:

  • нижній регістр – швидкий, прекрасно встигає в ритм інтенсивних композицій; звучить натурально і акустично;
  • середні частоти – рівні і дещо повільні; подача середня і вольяжна; під час відтворення інструментальних партій, можна почути вібрації струн, дрібні моменти в записах, післязвуки невеликих барабанів; вокал живий, а тембри дуже близькі до природних; спектр нейтральний, забарвлення не має наміру бути синтетично холодним, чи лампово-теплим;
  • верхні частоти – мають свій акцент і певну яскравість; ВЧ тут можуть бути агресивними, особливо на швидких треках, які рясніють перкусією, тарілками і т.д.; звучання відрізняється виразністю, деталізацією спектра вище середнього; атаки дуже швидкі, напористі, а згасання коротке.

Вокал верхнього порядку звучить чудово, але іноді «гоструватий» для слуху, на гучності понад 70%. При прослуховуванні сучасних жанрів електронної музики, може здатися, що не вистачає глибини звучання. Проте, все це легко перекривається детальністю діапазону.

навушники

Sport Earbuds Triple Black – прекрасний преміальний продукт і гідне оновлення лінійки. Любителям займатися спортом, які критично відносяться до якості звуку цей варіант підійде ідеально. Навушники порадують ергономічною посадкою, хорошою автономністю і приємними емоціями від користування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають