9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

Навіщо встановлювати газове обладнання на авто

 • Популярність газобалонного обладнання зростає рік від року. Все частіше природний газ за краще бензину звичайні автовласники, при цьому розчарованих відмовою від бензину дуже небагато. У чому ж привабливість невидимого палива в порівнянні з класичним бензином? У цьому нам допоможуть розібратись наші колеги www.gbo.co.ua/gbo/brc/

  БЕЗПЕКА

  Саме з цього показника варто почати, через те, що існує помилкова думка, що газ небезпечніше бензину. Однак октанове число газу 105, що вище, ніж у бензину, а значить для детонації суміші потрібно набагато більший тиск. Чим навіть для 98-го.

  Крім того швидкість горіння суміші нижче ніж у бензину, а значить нижче і сила гіпотетичної вибуховий реакції. При використанні газу важливо дотримуватися проходити регулярне ТО і проходити своєчасну діагностику.

  ЕКОНОМІЯ

  Економічне питання – це перше, що змушує задуматися при установці газового обладнання на автомобіль. Тут потрібно відзначити, що фактичні витрати палива незначно підвищується в порівнянні з традиційним пальним. Однак ціна газу набагато нижче, тому і експлуатація транспортного засобу обійдеться набагато дешевше. При покупці газового обладнання досить просто перерахувати його вартість на пробіг ні виявиться, що воно окупається протягом всього декількох місяців.

  Завдяки позитивним сторонам пропану, знижується витрати на нецензурне масло і ремонт двигуна.

  ГАЗ І ДВИГУН

  причини установки ГБО

  Переваги газового обладнання визначається і підвищеної захищеністю двигуна. газ рівномірно змішується з повітрям утворюючи суміш, яка м’якше впливає на мотор. В результаті утворюється менше нагару, і поршнева система збільшує термін служби. Самі поршні збільшують свій експлуатаційний цикл на 20-25%, а поршневі кільця на 50-60%.

  Газова суміш рівномірно наповнює циліндри, вирівнюючи роботу двигуна і відчутно знижуючи рівень шуму, показники потужності стають стабільними. Швидкість горіння газу нижче, ніж в інших видів палива, що також знижує навантаження на поршневу систему і змушує силовий агрегат працювати рівніші та м’якше.

  Ці якості особливо важливі для стабільної роботи двигунів з великим пробігом. Газове обладнання цілком може продовжити життя старого автомобіля.

  КОМФОРТ

  Всі перераховані вище переваги підвищують комфорт від водіння. Знижений рівень шуму і м’яка робота двигуна важлива перевага для пасажирського транспорту. В той самий час для будь-якого водія важливе зниження ризику виникнення несправностей двигуна, і як наслідок більш стабільна робота на довгих відстанях. Менша кількість годин проведених на СТО також говорить на користь економічної вигоди від газового обладнання.

  ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА

  Газ набагато чистіше рідкого палива. Він практично повністю згоряє в циліндрах, помітно знижуючи викиди шкідливих речовин. Навіть найдосконаліші мотори класу євро 6 не дотягують до показників пропану. У порівнянні з тим же двигуном внутрішнього згоряння викид СО2 буде знижений у 2-3 рази. А викид твердих часток (сажі) в 1,5 раза.

  Окрім морального задоволення цей показник може привести значну економічну користь. Газ підвищує екологічний клас автомобіля, що дуже важливо при експлуатації транспорту на території декількох країн. Рівень екологічної безпеки нерідко має прямий вплив на розмір транспортного податку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Перша концесійна дорога в Україні може з’явитися цього року

  Україна у 2021 році почне реалізацію першої концесійної дороги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Кернел” реалізовує низку надважливих інфраструктурних проєктів в порту Чорноморськ

  У компанії "Кернел" озвучили плани з розвитку перевалочних потужностей компанії в порту Чорноморськ.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про це заявив Президент НАН України...

  Зараз читають

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження...

  Український лоукостер Bees Airline анонсував перші рейси

  Новий український лоукостер Bees Airline запускає чартерні авіарейси з аеропорту «Київ» до Момбаса (Кенія). 

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».