9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 17 Червня, 2021

Навіщо встановлювати газове обладнання на авто

 • Популярність газобалонного обладнання зростає рік від року. Все частіше природний газ за краще бензину звичайні автовласники, при цьому розчарованих відмовою від бензину дуже небагато. У чому ж привабливість невидимого палива в порівнянні з класичним бензином? У цьому нам допоможуть розібратись наші колеги www.gbo.co.ua/gbo/brc/

  БЕЗПЕКА

  Саме з цього показника варто почати, через те, що існує помилкова думка, що газ небезпечніше бензину. Однак октанове число газу 105, що вище, ніж у бензину, а значить для детонації суміші потрібно набагато більший тиск. Чим навіть для 98-го.

  Крім того швидкість горіння суміші нижче ніж у бензину, а значить нижче і сила гіпотетичної вибуховий реакції. При використанні газу важливо дотримуватися проходити регулярне ТО і проходити своєчасну діагностику.

  ЕКОНОМІЯ

  Економічне питання – це перше, що змушує задуматися при установці газового обладнання на автомобіль. Тут потрібно відзначити, що фактичні витрати палива незначно підвищується в порівнянні з традиційним пальним. Однак ціна газу набагато нижче, тому і експлуатація транспортного засобу обійдеться набагато дешевше. При покупці газового обладнання досить просто перерахувати його вартість на пробіг ні виявиться, що воно окупається протягом всього декількох місяців.

  Завдяки позитивним сторонам пропану, знижується витрати на нецензурне масло і ремонт двигуна.

  ГАЗ І ДВИГУН

  причини установки ГБО

  Переваги газового обладнання визначається і підвищеної захищеністю двигуна. газ рівномірно змішується з повітрям утворюючи суміш, яка м’якше впливає на мотор. В результаті утворюється менше нагару, і поршнева система збільшує термін служби. Самі поршні збільшують свій експлуатаційний цикл на 20-25%, а поршневі кільця на 50-60%.

  Газова суміш рівномірно наповнює циліндри, вирівнюючи роботу двигуна і відчутно знижуючи рівень шуму, показники потужності стають стабільними. Швидкість горіння газу нижче, ніж в інших видів палива, що також знижує навантаження на поршневу систему і змушує силовий агрегат працювати рівніші та м’якше.

  Ці якості особливо важливі для стабільної роботи двигунів з великим пробігом. Газове обладнання цілком може продовжити життя старого автомобіля.

  КОМФОРТ

  Всі перераховані вище переваги підвищують комфорт від водіння. Знижений рівень шуму і м’яка робота двигуна важлива перевага для пасажирського транспорту. В той самий час для будь-якого водія важливе зниження ризику виникнення несправностей двигуна, і як наслідок більш стабільна робота на довгих відстанях. Менша кількість годин проведених на СТО також говорить на користь економічної вигоди від газового обладнання.

  ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА

  Газ набагато чистіше рідкого палива. Він практично повністю згоряє в циліндрах, помітно знижуючи викиди шкідливих речовин. Навіть найдосконаліші мотори класу євро 6 не дотягують до показників пропану. У порівнянні з тим же двигуном внутрішнього згоряння викид СО2 буде знижений у 2-3 рази. А викид твердих часток (сажі) в 1,5 раза.

  Окрім морального задоволення цей показник може привести значну економічну користь. Газ підвищує екологічний клас автомобіля, що дуже важливо при експлуатації транспорту на території декількох країн. Рівень екологічної безпеки нерідко має прямий вплив на розмір транспортного податку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Інтерпайп” переміг у тендері на постачання “Укрзалізниці” понад чотирьох тисяч залізничних коліс

  Компанія "Інтерпайп НТЗ" стала переможцем тендеру в системі Prozorro на постачання АТ "Укрзалізниця" 4,4 тисячі одиниць суцільновальцьованих коліс.

  «Укрспецекспорт» підписав перший контракт на ремонт пакистанського літака Іл-78 в рамках виставки «Зброя та безпека»

  Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021» підписала...

  КБ «ЛУЧ» представило широкому загалу модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» (фото)

  Під час міжнародної зброярської виставки «Зброя та безпека», яка проходить у Києві на базі Міжнародного виставкового центру, КБ «ЛУЧ» представило модернізований самохідний...

  Державна компанія «Артем» представила у Києві дрон-камікадзе «Мисливець»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» окрім боєприпасів до ствольної артилерії та авіації працює над дроном-камікадзе «Мисливець». Він був представлений на виставці «Зброя...

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели масштабне дослідження мікроорганізмів столичного метрополітену.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

  Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

  Зараз читають

  Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

  Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони...

  Миколаївський тепловозоремонтний завод проведе модернізацію 55 локомотивів для Єгипту

  Миколаївський тепловозоремонтний завод має намір освоювати нові серії локомотивів і диверсифікувати ринки по ремонту та модернізації локомотивів...

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.