9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Навчальний центр ДШВ отримав безпілотники та автомобільну техніку від гуманітарного хабу “Житомир” (відео)

Два автомобілі та п’ять дронів MAVIC (Мавік) передали волонтери з гуманітарного хабу “Житомир” за сприяння Територіального управління Державного бюро розслідувань для військовослужбовців 190-го навчального центру Десантно-штурмових військ.

Передає Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

“Допомога є дуже актуальною, тому що зараз йде війна дронів та артилерії. Маленькі автомобілі дуже потрібні нам, адже вони часто ламаються, а для виконання завдань дуже потрібен автомобіль”, – каже військовослужбовець.

blank
Фото: Тетяни Дукач для Суспільне Житомир

Безпілотниками укомплектують один зі спецпідрозділів “Армії дронів”, що зараз формується на Житомирщині.

“Один із підрозділів буде базуватися на Житомирщині, – каже начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко. – І так наші підрозділи формуються та комплектуються дронами. Сьогодні знову чергова партія і не тільки дронів передається для ЗСУ”.

“Дрони – це розхідний матеріал, бо вони відпрацьовують і як розвідувальні дрони, і як ударні, коли вони скидають боєприпаси на голови нашого ворога. Минулого разу ми передавали системи, які скидають ці боєприпаси. Це дорогий розхідний матеріал”, – каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають