9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

НАТО співпрацює з оборонними компаніями для збільшення поставок зброї Україні

Члени НАТО тісно співпрацюють з оборонними компаніями, щоб забезпечити Україні більше поставок зброї та обладнання.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв’ю Reuters, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Більше озброєння необхідне в рамках підготовки України до довгострокової війни з Росією.

«Ми надаємо велику підтримку, але нам потрібно зробити ще більше і бути готовими до довгострокових заходів», — сказав Столтенберг.

blank
Ракети Hydra 70 Фото: Армія США

«Тому ми також зараз у тісному контакті та тісно співпрацюємо з оборонною промисловістю, щоб виробляти більше та постачати більше різних типів боєприпасів, зброї та можливостей», — заявив він.

У Reuters наголосили, що останніми місяцями Сполучені Штати та інші західні країни почали постачати в Україну більш досконалі системи озброєнь.

Мова йде зокрема, і про артилерійські ракетні системи високої мобільності M142 HIMARS.

blank
HIMARS

Хоча члени НАТО не беруть безпосередньої участі у війні, НАТО бере активну участь у координації відповіді Заходу на вторгнення.

Столтенберг повторив свою позицію, що війна, швидше за все, завершиться лише після переговорів.

«Ми знаємо, що більшість війн закінчуються за столом переговорів. Ми також знаємо, що результат цих переговорів повністю залежатиме від сили на полі бою», — сказав він.

blank
Партія SMAW-D для ЗС України. Фото: DVIDS/Mauricio Campino

«Не я вказую Україні, якими саме мають бути ці умови. Я і НАТО повинні підтримати їх, щоб вони стали сильніші, щоб таким чином максимізувати ймовірність прийнятного рішення», — наголосив генсек.

Раніше Столтенберг заявив, що Захід не припинятиме підтримку України, навіть якщо війна з Росією триватиме роки. Він зазначив, що із сучасним озброєнням Україна може вибити окупантів зі своєї країни.

Останні новини:

Зараз читають