9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

НАТО інвестуватиме у виробництво озброєння радянського зразка

НАТО розглядає можливість інвестицій у виробництво систем озброєнь, які були розроблені й виготовлялися в СРСР та країнах соцтабору.

Це потрібно для забезпечення потреб Української армії. Про це 30 листопада заявив держсекретар США Ентоні Блінкен, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Радіо Свобода.

«Ми розглядаємо всі варіанти, щоб забезпечити українців тим, що їм потрібне і що для них буде ефективним. Це стосується й систем озброєнь радянської доби, які перебувають у ЗСУ десятиліттями, та, наприклад, забезпечення боєприпасами для цих систем. У деяких випадках це може вимагати виробництва чогось, що не виробляється вже деякий час», – сказав очільник зовнішньополітичного відомства США.

blank

26 листопада видання The New York Times повідомило, що країни-члени НАТО обговорюють можливість інвестицій у старі заводи в Чехії, Словаччині та Болгарії, щоб відновити виробництво снарядів для українських артилерійських систем радянського зразка.

У війні росії з Україною використовується велика кількість артилерійських снарядів. Як розповів The New York Times неназваний представник НАТО, влітку на Донбасі ЗСУ щодня використовували шість-сім тисяч снарядів, російська армія – 40-50 тисяч. Для порівняння: під час війни в Афганістані США та їхні союзники з НАТО випускали близько 300 снарядів на день, а зараз у США за місяць випускається 15 тисяч снарядів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають