9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Найбільший у світі літак Ан-225 «Мрія» з’явиться в авіасимуляторі від Microsoft

Легендарний вантажно-транспортний літак Ан-225 «Мрія», з’явиться у якості платного доповнення в авіасимуляторі Microsoft Flight Simulator.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на FSElite Media.

Це стало можливо завдяки співпраці між iniBuilds, Microsoft і ДП «Антонов».

Про нове доповнення розповіли під час останнього офіційного стріму від розробників, де були розкриті заплановані розробки для симулятора на 2023 рік.

Продукт був вперше опублікований керівником Microsoft Flight Simulator Йоргом Нойманном, а потім глядачам показали попередньо записане відео від командира екіпажу Ан-225 Дмитра Антонова. Пілот висловив вдячність за можливість співпрацювати з Microsoft, iniBuilds і Asobo Studios над оживленням літака у цифровій формі після того, як реальний був знищений у лютому 2022 року внаслідок повномасштабного російського вторгнення.

blank
Знищений літак-гігант Ан-225 “Мрія”. Березень 2022. Скрін з відео BABYLON’13

Потім один з розробників з iniBuilds показав поточний стан цифрового літака. Можна побачити, що зовнішній вигляд літака, його кабіна та навіть приміщення для відпочинку екіпажу були змодельовані з високим рівнем деталізації. Навіть наявні такі невеликі елементи, як вентилятори в салоні та настільна лампа на столі штурмана.

Також було повністю відтворено відкриття носового люка. Хоча процес відриття вантажної в реальності займає близько 7 хвилин, розробники додали можливість прискорити процес.

blank
Відкриття вантажної рампи літака Ан-225 у авіасимуляторі Microsoft Flight Simulator. Кадр з презентації від розробників

Зазначається, що задля відображення виняткової вантажопідйомності літака у 255 тонн розробники додали спеціальний планшет для керування корисним навантаженням. Гравці зможуть вибирати з кількох варіантів вантажу, починаючи від «звичайних» піддонів і ящиків, потяга, вантажівки та навіть котла, який матиме масу у 188 тонн.

Щоб отримати доступ до цифрового Ан-225 необхідно буде заплатити 20 доларів. Розробники запевняють, що всі кошти будуть передані на будівництво нової «Мрії». Реліз у версії авіасимулятора для комп’ютерів відбудеться на річницю знищення літака, а саме 27 лютого. Версія для ігрових консолей отримає Ан-225 разом з доповненням Sim Update 12, яке вийде 14 березня.

blank
Фюзеляж недобудованого літака Ан-225. Фото: УНІАН

Нагадаємо, ДП «Антонов» веде роботи щодо будівництва другого Ан-225 «Мрія».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають