9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Найбільший приватний оператор вантажних вагонів почав боротися з крадіжками деталей за допомогою GPS-навігації

Найбільший приватний вагонний оператор України компанія “Лемтранс” почала використовувати технологію GPS-навігації для оперативного виявлення випадків розукомплектування її рухомого складу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми впроваджуємо проєкт по забезпеченню наших вагонів GPS-навігацією. Сенс полягає в тому, що на основні вузли вагона ставляться мітки, які зчитують інформацію про його стан”, – пояснив директор з безпеки компанії Олексій Воропаєв.

“Таким чином, ми зможемо бачити в режимі реального часу, на якій ділянці (станції) відбувається незаконний демонтаж деталей, і оперативно на це реагувати. Іншими словами, ми зможемо виявити зловмисника, оскільки будемо мати у своєму розпорядженні точну інформацію про місце і час, де відбулося розкрадання”, – додав він.

Олексій Воропаєв розповів і про інші методи боротьби з розукомплектуванням вагонів “Лемтранс”. Так, деякі деталі й вузли вагонів почали фарбувати в жовтий колір — таку фарбу добре видно на тлі зелених вагонів і її найважче змити. Як зазначив директор з безпеки компанії “Лемтранс”, таким чином ускладнюється повторне використання запчастин, а також полегшився процес виявлення запчастин компанії на чужих вагонах.

Крім того, компанія застосовує приховані антивандальні заходи, такі як додаткові методи кріплення основних частин вагона, які узгоджені з УЗ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають