9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Найбільший авіаперевізник Польщі відновить регулярні рейси з Варшави до Харкова

Найбільша авіакомпанія Польщі LOT у грудні відновить регулярні рейси з Варшави до Харкова, які були перервані у березні 2020 через обмеження на подорожі.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як заявили в авіакомпанії, перший після перерви її літак вирушить до Харкова 10 грудня. Частота польотів змінюватиметься від трьох до чотирьох рейсів на тиждень.

Розклад побудований так, що літак вилітатиме з Варшави о 22:50 і прилітатиме до Харкова о 01:55 ночі. Вильоти назад заплановані на 05:15 із прильотом до Варшави о 06:20. Всюди вказано місцевий час.

Такий графік дозволить LOT стикувати літак з Харкова з іншими своїми рейсами до міст Європи та Америки. Пасажир вже може купити єдиний квиток із гарантованою пересадкою у Варшаві, оскільки тарифи завантажені в систему бронювання.

Зараз великий вибір стикувань в інші міста з Харкова надає лише авіакомпанія Turkish Airlines. Вона забезпечує пересадки у своєму базовому аеропорту у Стамбулі.

У своїй заяві LOT зазначає, що польотна програма до Харкова завершиться 24 січня 2022 року. Тобто. авіакомпанія планує виконувати польоти лише під час підвищеного попиту на Новорічні свята.

Однак, як стало відомо, польський авіаперевізник може продовжити польоти далі на лютий та березень у разі високої популярності рейсів. Якщо завантаження літаків буде недостатнім, то новий прихід LOT до Харкова може відбутися вже в літній навігації, яка розпочнеться 27 березня 2022 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають