9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Нацполіція отримала 8 службових мікроавтобусів Ford Transit

Зокрема ключі та сертифікати на службові мікроавтобуси Ford Transit отримали поліцейські в Житомирській, Луганській, Одеській, Рівненській, Харківській, Черкаській областях та м. Києві. Захід відбувся 6 жовтня, за участі заступника голови Національної поліції України Олександра Фацевича.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пресцентр МВС.

За словами заступника голови відомства Олександра Фацевича, 8 службових автомобілів отримали підрозділи поліції особливого призначення.

«На наступний рік ми плануємо й надалі продовжувати оснащувати підрозділи відомства. Щоб всі підрозділи, кожен спецпризначенець відчували підтримку від Національної поліції. Тому надалі ми технічно допомагатимемо не лише транспортом і зброєю, але й оснащенням та відповідним захистом для ефективного виконання завдань».

Нові службові транспортні засоби Ford Transit отримали командири підрозділів поліції особливого призначення в Житомирській, Луганській, Одеській, Рівненській, Харківській, Черкаській областях та м. Києві.

Тимчасово виконувач обов’язки командира полку поліції особливого призначення в Харківській області Сергій Щебетун зазначив, що автомобілі оснащені кондиціонерами й спеціальними засобами зв’язку, що допоможе поліцейським якісніше виконувати свої службові обов’язки. Також автомобілі обладнані сучасною системою відеоспостереження.

«Це 5 автомобіль такого класу, отриманий лише за минулий місяць цього року підрозділом поліції особливого призначення Харківщини. Ми вдячні Нацполіції за можливість постійно вдосконалювати матеріально-технічну базу. Адже ці автомобілі щоденно виїжджають на відпрацювання району, поліцейські цілодобово несуть службу, фактично живуть в цих автомобілях. А відтак дуже важливо забезпечити належні умови під час несення служби правоохоронців. Для Харкова, міста-мільйонника, де щодня проходять масові заходи, футбольні матчі, міжнародні заходи отриманий спецтранспорт є дуже потрібним», – сказав Сергій Щебетун.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають