9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Національному промисловому порталу – 10 років!

Дорогі читачі! Сьогодні ми відзначаємо непересічний день для нашого проєкту. 7 січня 2022 року виповнюється 10 років з дня створення Національного промислового порталу!

За весь цей час нашою метою була і залишається допомога Вам, читачам, робити висновки про стан розвитку української промисловості та окремих галузей. Ми максимально намагаємося охопити всі галузі промисловості України й донести інформацію до вас. Важливим завданням нашого ресурсу є допомога Українським проєктам, підприємствам та компаніям, їх популяризація та інформування про виробничі здобутки.

Наш проєкт розпочав свій шлях у 2012 році та працював під назвою Україна Промислова у популярній тоді соціальній мережі Вконтакті. Після визначальних подій нашої держави у 2014 році проєкт набирає популярності у зв’язку з соціальним становищем в Україні.

У 2016 році розпочався новий етап в історії ресурсу. Була створена нова назва “Національний Промисловий Портал” та новий логотип. Створено філіали порталу в соціальних мережах Facebook, Telegram та Instagram.

Вже у 2017 році нами було створено сайт проєкту, який став основним місцем публікації новин та публікацій про розвиток промисловості країни. Цього ж року ми закрили філіал в соціальній мережі Вконтакті, в знак підтримки закону про санкції, впроваджений тодішньою українською владою.

З того часу, ми значно активізували діяльність з інформаційної підтримки українських підприємств і виробників. Щобільше, ми значно розширили тематику видання. На підтримку позитивних змін та зрушень в українській економіці та інфраструктури, а також розбудові Збройних сил України – щита нашої держави, які набрали великих обертів у 2017-2018 роках, ми створили декілька спецпроєктів, метою яких було розповідати та розповсюджувати інформацію про позитивні зміни в країні серед суспільства. Цього курсу НПП притримується й донині.

На базі Національного промислового порталу було створено інтерактивну карту підприємств, відкритих в Україні загалом з 2015 року. Ми пропонували всім охочим долучитися до її наповнення. Крім того, на ресурсі діє карта індустріальних парків України та карта зарядок для електромобілів.

Враховуючи такий серйозний вік нашого ресурсу, хочемо щиро подякувати кожному з Вас за підтримку й те, що читаєте та довіряєте нам. Спільно з вами ми пройшли значний шлях – багато побачили, навчалися новому, розвивалися, осягали нові горизонти. Ми, команда Національного промислового порталу, щиро віримо, що були й залишаємося корисними для Вас.

Також хочемо повідомити, що у черговий рік роботи Національний промисловий портал входить з новим Головним редактором – Владиславом Христофоровим, який працює в команді з 2016 року. Власником і відповідальним за технічну частину проєкту залишається Павло Волошин, якому належить створення НПП.

Залишайтеся з нами, ми продовжуємо працювати для вас!

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають