9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Національна гвардія отримала четвертий гелікоптер Н225

Авіація Національної гвардії України отримала четвертий гелікоптер Н225.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Згідно з повідомленням «Портал МВС», авіація Міністерства внутрішніх справ України отримала п’ятий в цьому році гелікоптер за контрактом з компанією «Airbus Helicopters».

Ним став четвертий гелікоптер Н-225, який згідно з повідомленням міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, приступить до виконання бойових завдань підрозділами Національної гвардії України.

blank
Четвертий гелікоптер Airbus Н-225. Фото: МВС України

«Сьогодні Нацгвардія має вже у своєму арсеналі 4 сучасні французькі повітряні судна. Їх пілоти пройшли теоретичне і практичне за кордоном. Гелікоптери виконують завдання з цивільного захисту на території України. Зокрема, задіяні для оперативного переміщення особового складу НГУ на великі відстані, виконання визначених завдань, евакуації хворих та поранених, пошуково-рятувальних заходів. Робимо країну сервісно-орієнтованою на людей і ще безпечнішою», – сказав Арсен Аваков.

blank
Четвертий гелікоптер Airbus Н-225. Фото: МВС України

Міністр також додав, що контракт з французькою компанією «Airbus Helicopters» на поставку 55 вертольотів успішно виконується, а до кінця 2021-го  Україна отримає загалом 28 гелікоптерів в рамках формування та розвитку Системи авіаційної безпеки МВС.

Окрім того, як раніше зазначав міністр внутрішніх справ, Єдина система авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС України стане третьою за потужністю в Європі після Франції та Німеччини. Українські рятувальники, гвардійці та поліцейські одними з перших використовуватимуть надсучасні гелікоптери.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають