9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Нацгвардія отримала третій гелікоптер Airbus Н225

6 травня до столиці прибув третій вертоліт Airbus Н225, який поставлений Національній гвардії України в рамках розвитку Єдиної системи авіаційної безпеки та захисту МВС України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “Крилья“.

У пресцентрі МВС зазначають, що до кінця поточного року авіація Національної гвардії повинна поповнитися ще чотирма вертольотами французької компанії.

“Станом на сьогодні Нацгвардія вже має у своєму арсеналі 3 сучасних повітряних судна, пілоти яких пройшли теоретичне і практичне навчання у своїх колег у Франції. Всього в планах НГУ розширити парк до 12 вертольотів, які будуть використовуватися для оперативного переміщення особового складу на великі відстані для виконання певних завдань, евакуації хворих і поранених, здійснення пошуково-рятувальних заходів”, – зазначив командувач НГУ генерал-полковник Микола Балан.

blank

Як раніше зазначав Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Єдина система авіаційної безпеки і захисту МВС України стане третьою за потужністю в Європі після Франції та Німеччини. Українські рятувальники, гвардійці та поліціянти одними з перших будуть використовувати передові вертольоти. Головна мета цього проєкту – забезпечити правоохоронців сучасною технікою для виконання їх завдань. Цей проєкт – яскравий приклад ефективної співпраці між Європейським Союзом і Україною та є беззаперечно величезним стрибком в технічному забезпеченні підрозділів МВС і Нацгвардії зокрема.

Гвардійці опановують нову техніку і створюють умови для її експлуатації. В Олександрії зараз завершується будівництво нових ангарів для зберігання та обслуговування французьких вертольотів.

Нагадаємо, що перший вертоліт Airbus Helicopters H225 на авіаційну базу НГУ прибув 21 грудня 2018 року, а друге повітряне судно гвардійці отримали в грудні 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають