9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

На Закарпатті інженер налагодив виробництво бронежилетів та засобів для розмінування

Інженер з Закарпаття Ігор, який і до повномасштабної війни не займався виготовленням спецзасобів для саперів та військових, зараз вдосконалює засоби для розмінування, так звані «кішки» та «ялинки».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Закарпаття онлайн.

Креслення безплатно віддає усім майстрам, які допомагають українським військовим.

Його товариш по цеху – бізнесмен з Харківщини. Через війну чоловік з родиною переїхав на Закарпаття і вже тут застосовує свої знання та навички для виготовлення бронежилетів. Олександр роками займався металами та їх обробкою, а зараз через свою компанію в Польщі зумів привезти в Україну балістичну сталь для бронежилетів. І вже тут її нарізають, додають армовану резину, клей, кілька шарів спеціальної тканини й такий сендвіч після обробки стає бронепластиною.

Нині інженерний запал у чоловіків не згасає, як і бажання допомогти українській армії. Хоча ще до лютого ніхто з них не міг уявити, що доведеться розбиратися в елементах саперної справи чи проєктувати та налагоджувати виробництво бронежилетів, закріплювати кулемети чи бронювати авто. Та саме вклад кожного українця і допоможе нам перемогти російських окупантів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають