9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

На виставці в Малайзії “Антонов” продемонстрував Ан-148-300МП

На минулому в Малайзійському Лангкаві виставці LIMA-2019 Україна знову демонструвала макет Ан-148-300МП. Пише Крила.

На це звернув увагу військовий експерт Олександр Коваленко, який написав наступне:

“Якось зовсім непомітно для українських ЗМІ пройшла Міжнародна виставка авіаційно-космічної та військово-морської техніки LIMA-2019, що є однією з найбільших в азіатсько-тихоокеанському регіоні та проходила на малайзійському острові Лангкаві.

А змусило мене згадати про неї дуже цікаве фото, що з’явилося в відкритих джерелах. В принципі, в ньому немає нічого нового, для людей, які захоплюються даною тематикою, але у світлі недавніх подій, а точніше — випробувань, яка купує дещо інший сенс і значення.

Так, на LIMA-2019 засвітився макет літака Ан-148-300МП. Дана модифікація літака призначена для виконання завдань морського патрулювання, розвідки, а так само анігіляції потенційних порушників і супротивників. І в останньому діянні йому на допомогу додається дві протикорабельні ракети.

Власне, про цей літак вже йдеться досить давно. Але, якщо з самим літаком Ан-148 питання вирішуємо і супутнім обладнанням, таким як радари бокового виявлення SLAR, сенсори в інфрачервоному й ультрафіолетовому діапазонах, система виявлення цілі і також комплексами електронної розвідки, аналогічно, то з ПКР до недавніх пір все було значно гірше.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають