9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

На сучасне обладнання для солдатських кухонь виділили 400 мільйонів гривень

Цього року на закупівлю сучасного обладнання для кухонь військових частин в оборонному бюджеті виділено близько 400 мільйонів гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Про це розповів представник Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України підполковник Олександр Хмиз.

«Забезпечення новим сучасним обладнанням кухонь у військах відбувається поступово та в межах бюджетних призначень. Цього року на закупівлю устаткування виділили близько 400 млн грн», – наголосив підполковник Олександр Хмиз.

Передусім установлюють обладнання, яке спрощує роботу персоналу їдальні та забезпечує зберігання харчових продуктів.

За його словами, це пароконвекційні печі, холодильні камери, посудомийні машини, м’ясорубки, слайсери, кухонні комбайни тощо. Все обладнання виключно іноземного виробництва, основні країни-постачальники – Італія та Туреччина.

Нагадаємо, У 2020 році на переозброєння ЗСУ Міністерству оборони України сукупно виділено рекордний бюджет у понад 30 млрд гривень. Близько 21 млрд грн це кошти, які Уряд виділив МО за напрямком «розвиток озброєння та військової техніки». Крім того додатково виділяються 9,1 млрд грн під державні гарантії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають