9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

На що звернути увагу, коли обираєте новий холодильник?

Давно пройшли часи, коли холодильник повинен мати лише функцію охолодження з метою недопущення псування продуктів. Зараз же холодильники мають таку безліч особливостей, що у покупця розбігаються очі, тому розглянемо ситуацію, коли Ви вирішили ввести в пошук фразу «Bosch холодильник купити».

Навіть якщо на перший погляд Ваш старий холодильник непогано працює, варто звернути увагу на якість його роботи, а особливо: шум, рівномірність температури на різних полицях камери, частоту вмикання.

Критерії вибору

Об’єм камер

Для початку варто обрати відповідний розмір. Для сім’ї краще обирати техніку з об’ємом камери понад 200 літрів. Якщо Ви звикли заморожувати багато продуктів на тривалий термін, краще віддавати перевагу варіантам з морозилкою, розташованою внизу холодильника: зазвичай у них більший об’єм камери. В інших випадках можна обійтися холодильником із верхньою морозильною камерою – компактною та практичною;

Енергоефективність

Літерами A, A+, A++ позначаються холодильники з найвищими рівнями енергоефективності. Щоб підрахувати реальну економію, варто подивитися у техпаспорті на цифру споживання енергії на рік. Вона вказана у кіловатах. Це допоможе підрахувати, скільки грошей потрібно на роботу холодильника на місяць і чи варто витрачатися на дорожчий, але енергоекономічний варіант. На дорогі моделі часто бувають великі знижки, тому можливо придбати бажану модель без компромісів

Тип управління

Зазвичай холодильник один раз налаштовують на потрібний рівень охолодження, в якому він працює надалі. Хоча у більшості сучасних моделей є особливі режими: наприклад режими «відпустка» та «розморожування». Оберіть між електромеханічним та електронним видами керування в залежності від ваших звичок і потреб.

Рівень шуму

Сучасні холодильники мають можливість працювати з рівнем шуму навіть до 40 дБ.

За роботу камер холодильника відповідають компресори. Чим компактніша модель, тим більша ймовірність, що в ній лише один компресор, який забезпечує енергією всі камери. Двокомпресорні моделі зазвичай розподіляють енергію по камері холодильника та морозильника. В цьому випадку можна поїхавши у відпустку або на дачу, відключити лише холодильну камеру, а морозильник залишити працювати.

Тип встановлення

Визначіться, який тип холодильника Вам потрібен: вбудований чи ні. Вбудований холодильник можна прибрати у шафу і закрити дверцята фасадом для реалізації дизайнерського рішення.

Тип розморожування

Сучасна система No Frost – зручне і сучасне рішення, яке допоможе забути про щорічне розморожування.

При краплинній системі весь конденсат, який утворюється в результаті охолодження продуктів, по стінках стікає на спеціальні піддони. Періодично такі холодильники необхідно відключати від мережі, повністю розморожувати та промивати. З плюсів: проста система не оснащена додатковими вентиляторами, а значить, у холодильнику залишається більше корисного простору, а сам він видає менше шуму.

Додаткові функції

Компанія Bosch має один з найбільших списків додаткових функцій холодильників, ось найпопулярніші з них:

  • VitaFresh plus: надзвичайно тривале зберігання продуктів свіжими;
  • Акустичний сигнал та електронний індикатор відчинених дверцят: навіть невелика щілина дозволяє холоду виходити, а тепле повітря псує деякі продукти;
  • Функція швидкого охолодження Super Сooling;
  • Функція швидкого заморожування SuperFreezing з автоматичним відключенням допоможе швидко охолодити пляшку шампанського, якщо до побачення чи новорічної промови президента залишилося мало часу;
  • Регулювання висоти поличок;
  • Система рівномірного багатопотокового охолодження MultiAirflow.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають