9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

На розгляд Ради внесено законопроєкт про інноваційні парки

Кабінет Міністрів виніс на розгляд Верховної Ради законопроєкт про інноваційні парки.

Про це повідомив Данило Гетьманцев, голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

Однією із ключових причин недостатньої конкурентоспроможності нашої продукції на світовому ринку є її низька інноваційність.

За підсумками 2020 року кількість інноваційно-активних підприємств скоротилася у порівнянні з 2016 роком у 3,6 раза – до 2,28 тис. одиниць. Крім того, частка інноваційно-активних у загальній кількості підприємств за цей період зменшилась із 28,1% до 8,5%.

У 2020 році обсяг реалізованої інноваційної продукції в загальному обсязі становив лише 1,1%. Витрати всіх підприємств України на інноваційну діяльність становили лише $865 млн, що є дуже низьким показником.

«Завдання розвитку інноваційної діяльності вкрай важливе та актуальне. У Плані відновлення України багато уваги приділено її розвитку як держави високих технологій. Тому розраховуємо, що інноваційні парки стануть точками зростання та дослідницькою інфраструктурою, звідки високотехнологічні рішення поширюватимуться на масове виробництво», – повідомляє Данило Гетьманцев.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають