9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

На Приазов’ї протитанкісти ЗСУ провели змагання з застосуванням українських ПТРК (фото)

На одному з військових полігонів під Маріуполем відбулися змагання на найкращий розрахунок протитанкових ракетних комплексів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

Протягом кількох днів на одному із загальновійськових полігонів на Приазов’ї тривали змагання на найкращий розрахунок протитанкових ракетних комплексів серед підрозділів, залучених до операції Об’єднаних сил. Особовий склад виконував вогневі завдання з ураження цілей умовного противника, здійснюючи пуски з таких протитанкових ракетних комплексів, як «Корсар», «Стугна», «Фагот», «Конкурс» та «Штурм», а також нормативи зі спеціальної й технічної підготовки.

За словами керівника стрільб на ділянці виконання практичних пусків з ПТРК полковника Романа Качура це озброєння є точною зброєю, що дає можливість вражати ворога з першого пострілу.

«Поки людина не вразить ціль, не доведе ракету до цілі, вона не зрозуміє самого принципу здійснення пуску з ПТРК, тобто цей досвід можна набути лише під час практичного виконання стрільб», — зазначив полковник Роман Качур.

Для багатьох військовослужбовців ці змагання стали першим досвідом стрільби з ПТРК.

«Адреналін зашкалює! І переповнює почуття гордості, що влучили! Практично спробували вперше — і у нас вийшло! Тепер розумію, що не дарма нас ганяли і в навчальному центрі, і наші командири напередодні змагань!», — ділиться емоціями один з військових.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають