9.5 C
Alba Iulia
Середа, 5 Жовтня, 2022

На Львівщині гуртожиток переобладнають на багатоквартирний будинок для переселенців

Благодійний фонд «Запорука» розпочав відновлення гуртожитку на Львівщині, аби забезпечити переселенців житлом. Загалом планують підготувати 30 квартир-студій.

Gередає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Проєкт з реновації гуртожитку реалізується командою благодійного фонду «Запорука» спільно з італійськими партнерами – фундаціями Soleterre Onlus та Rosa Pristina.

«Після початку повномасштабного вторгнення росії Новояричівська селищна громада на Львівщині прихистила понад 2 тисячі українців з окупованих та територій, де ведуться бої. Серед переселенців – 580 дітей. Родини знайшли тимчасовий прихисток вдома у місцевих мешканців. Та належні умови для розміщення усіх сімей відсутні. Більше 150 людей живуть у шкільному приміщенні», – йдеться в повідомленні фонду.

blank

Аби допомогти вимушеним переселенцям благодійники взялися за відновлення гуртожитку в селі Неслухів, який після ремонтних робіт слугуватиме повноцінним житлом для ВПО.

«30 хай невеликих, але по-домашньому затишних квартир – з окремими кухнею та ванною кімнатою, оновлені місця загального користування, сучасний дитячий майданчик. Війна довела, що для українців немає неможливого», – зазначила президентка благодійного фонду «Запорука» Наталія Оніпко.

Загальна вартість реконструкції – 17 мільйонів гривень. Наразі фонду в співпраці з партнерами вже вдалося зібрати 15 мільйонів. Долучитися до відбудови та підтримати проєкт навіть мінімальним внеском можна на сторінці кампанії «Запоруки» за посиланням.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають