9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

На Івано-Франківщині запустять комплекс по випалу будівельного вапна

ТОВ «Стриганецький кар’єр» планує розпочати нове будівництво комплексу по випалу вапна будівельного в селі Довгому Тисменицького району Івано-Франківської області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети Галичина.

Планована діяльність передбачає будівництво комплексу по випалу вапна будівельного потужністю 800 тонн на добу.

Режим роботи планується двозмінний з дванадцятигодинною робочою зміною при 315 робочих днях в році.

Ділянка будівництва розташована на північний схід села Стриганці по правій стороні автодороги Стриганці-Довге. В геоморфологічному відношенні будівельний майданчик розташований на Бистрицько-Тлумацькій горбисто-хвилястій денудаційній височині Поділля та Прикарпаття.

Площа ділянок під будівництво – 3,9814 га.

Планована діяльність передбачає будівництво комплексу по випалу вапна будівельного річною потужністю 264,0 тис.т/рік.

Найближча житлова забудова знаходиться на відстані 558 м від виробничих джерел викидів, тобто нормативна санітарно-захисна зона витримана.

«Потенціальний вплив планованої діяльності на повітряне середовище передбачає здійснення викидів забруднюючих речовин при роботі технологічного обладнання. В атмосферне повітря здійснюються викиди речовин у вигляді суспендованих твердих часток, недиференційованих за складом, азоту діоксид, вуглецю оксид, ангідриду сірчистого, бенз(а)пірену. вуглеводнів граничних С12-С19. Для зменшення обсягу викидів пилу при експлуатації об’єкту здійснюється очищення викидів за допомогою циклонів та використання системи пилоподавлення на всіх етапах подрібнення сировини», – йдеться у повідомленні компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають