9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

На Хоростківському спиртзаводі готуються до відновлення роботи

На Хоростківському МПД модернізують обладнання з глибокої переробки відходів бродіння та готуються до завантаження потужностей

Вже у жовтні Хоростківський спиртзавод, який не працював з 2014 року, повинен вийти на повне завантаження потужностей. За час простою підприємства частина обладнання вже вийшла з ладу, тож доводиться закупляти нове. Разом з модернізацією виробництва відновлюють й соціальну інфраструктуру підприємства – їдальню, житлове приміщення, стадіон, тощо.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу ДП Укрспирт.

Планується, що на відновленому підприємстві вироблятиметься не харчовий спирт, а біоетанол, який використовуватиметься як добавка до пального та у хімічній промисловості. Після модернізації обладнання виробнича потужність підпримства зросте з 6 до 9 тисяч тисяч декалітрів на добу.

На даний момент на підприємстві працює 151 чоловік, які проводять  демонтаж  старого обладнання, встановлення нового, фарбування, чищення, тощо. Крім того, підприємство почало налогоджувати контакти з цукровими заводами

На підпримстві монтують обладнання, що виготовляється на Вінницькому заводі. Вже придбано обладнання на 23 млн. грн. Окрім цього закуплено будівельні матеріали, інструменти та інше обладнання більше ніж на 0,7 млн.грн. У майбутньому на підприємстві планують відновити роботу бази, до якої є підведені залізничні колії, очистити поля фільтрації, побудувати біогазову установку.

Останні новини:

Зараз читають