9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

На Франківщині запустили виробництво промислових лічильників газу (фото)

На потужностях сучасного метрологічного центру RGC Metering в Івано-Франківську розпочато випуск промислових лічильників газу. Щороку в Україні потребують заміни від 500 до 1000 промислових лічильників.

Про це повідомила пресслужба РГК, передає Промисловий Портал з посиланням на delo.ua.

Зазначається, що в Україні розпочали виробництво роторних і турбінних лічильників для промисловості. Моделі RGM та TGM здатні здійснювати точний облік газу з номінальною пропускною спроможністю від 0,5 до 6500 кубометрів на годину в робочих умовах. Прилади обліку сертифіковані на території України і відповідають усім міжнародним стандартам. 

blank

Промислові лічильники газу встановлені на всіх крупних підприємствах, які використовують газ у виробничих процесах. Від побутових вони відрізняються пропускною спроможністю та меншою похибкою вимірювання. Якщо побутові здатні пропускати через себе до 16 куб. м газу на годину, то промислові – до кількох тисяч куб. м на годину.

blank
Фото: РГК

Завдяки меншій похибці вимірювання промислові лічильники мають меншу похибку при вимірюванні великих обсягів газу, внаслідок чого знижуються метрологічні втрати газу. 

blank
Фото: РГК

Власне виробництво приладів обліку під брендом RGC Metering сприятиме відновленню економічної активності регіонів та відбудові підприємств на деокупованих територіях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають