9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

На деокупованій Херсонщині збудували нову переправу через зрошувальний канал

Між селами Правдино та Миролюбівка у Херсонській області дорожники завершили влаштування пересипної переправи з сімома водопропускними залізобетонними трубами через зрошувальний канал на місцевій дорозі “Таврійське – Миролюбівка”.

Передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення інфраструктурного оглядача Павла Авдокушина.

Раніше російські окупанти зруйнували тут міст, яким село сполучалося з навколишніми населеними пунктами та яким доправлялися важливі вантажі. Знищення цього мосту перетворило с. Правдино в острів, оскільки місцевість навколо перерізана численними каналами.

blank
Переправа неподалік селища Правдине на Херсонщині. Фото: Херсонська ОВА

Стару зруйновану конструкцію мосту через зрошувальний канал повністю демонтовано. Спочатку планувалося, що нова переправа буде тимчасовою. Відкрити її мали на початку лютого 2023 року. Працівники підрядника влаштували у два яруси сім водопропускних труб великого діаметра та насипали насип через канал.

З часом було ухвалено рішення зробити цю споруду постійною. Насип стабілізували. Його відкоси забетонували. Проїзну частину вклали залізобетонними дорожніми плитами та влаштували колесовідбійник. Наприкінці березня міст відкрито для руху транспорту.

Останні новини:

Зараз читають