9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 16 Лютого, 2024

На Черкащину перемістили виробництво вуликів з українськими орнаментами (фото)

Житель донецького міста Костянтинівка Олег Перепелиця працював на підприємстві з виготовлення залізничних шпал. З обрізків деревини, що залишалися на виробництві, підприємливий і майстровитий чоловік почав виготовляти вулики. Й не прості, а прикрашені українським орнаментом.

Звісно, що такі бджолині домівки одразу почали користуватися попитом у пасічників не тільки на Донбасі, а й за його межами, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Голос України.

“А потім настало 24 лютого, ординці посунули зусібіч й залишатися у рідній Костянтинівці стало небезпечно, – ділиться Олег. – Я прочитав, що є урядова програма, котра допомагає перевезти навіть невеликі виробництва у безпечні райони країни. Подав заявку й одразу, наступного дня, мені зателефонували й призначили час для евакуації”.

Деревообробні верстати, інструменти, заготовки, деревина – усе добро Олега Перепелиці помістилося у три вантажні автомобілі, які й доправили його на Черкащину.

Тепер підприємець з Костянтинівки розгорнув виробництво вуликів у Мошнах – старовинному мальовничому селі поблизу Черкас. Тут майстру виділили необхідні виробничі приміщення, допомогли облаштуватися з житлом. А він зі свого боку зробив добру справу для села – створив шість робочих місць.

За словами Олега Перепелиці, йому подобається на Черкащині, де багато є пасічників, а, отже, його потенційних клієнтів.

Разом з жителями Мошен, волонтерами колишній донеччанин допомагає Збройним силам України наближати час перемоги над підступним ворогом.

Останні новини:

Зараз читають