9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

На базі колишнього заводу в Івано-Франківську відкриють фудмаркет

В Івано-Франківську на території інноваційного центру «Промприлад.Реновація» відкриють перший поверх фудмаркету Foodoteka. Двоповерховий комплекс об’єднає 15 корнерів із їжею, а також нові проєкти для гостей і шефів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Хмарочос.

З 2017 року на площі в понад 40 тисяч квадратних метрів у центрі міста розвивають інноваційний проєкт, який зібрав підприємців із Франківська та всієї України.

На «Промприладі» вже працюють бар, коворкінг, школа танців, міський відділ роботи з інвестиціями та ще кілька локальних бізнесів.

Foodoteka буде складатися з двох рівнів. Загальна площа приміщення – понад три тисячі квадратних метрів – це буде перший і найбільший фудмаркет на заході України.

blank
Зображення: The Village

На першому поверсі відкриють класичний ринок їжі, у якому працюватиме 15 моноконцептів. Наприклад, це будуть бар, бургерна, кавʼярня, пекарня, кондитерська, суші-бар, раменна та піцерія з дров’яною піччю. Також наразі шукають партнерів для формату кримськотатарської кухні.

На другому поверсі реалізовується так званий Food Hub, який матиме освітньо-розвиткову функцію. Команда передбачає на цьому рівні дві кулінарні школи (Culinary School і Bakery School), Food Lab і R&D Kitchen&Bar.

blank
Зображення: The Village

Концепція «двох поверхів» розрахована на співпрацю з бізнесом. У команді пояснюють, що поверхи мали б підсилювати одне одного.

«Наприклад, гравець із першого поверху може користуватися лабораторією на другому та бути впевненим у якості продукту. Також бізнеси з першого поверху можуть орендувати кулінарну школу на другому та популяризувати власний продукт», – пояснюють розробники.

За архітектуру та дизайн Foodoteka відповідає бюро Forma. Назву Foodoteka розробили з комунікаційниками дизайнерської студії Spiilka.

Відкриття першого поверху з фудмаркетом планують на грудень 2022 року. Реалізація другого поверху запланована на 2023-й.

Довідка

blank

Промприлад.Реновація — інноваційний центр на базі івано-франківського заводу «Промприлад». Тут створюються можливості на перетині освіти, мистецтва, нової економіки та урбаністики.

На початку 2019 року було підписано договір про купівлю-продаж заводу «Промприлад». Загальний бюджет реконструкцій та запуску проекту складає 25 мільйони доларів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають