9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Миколаївщина та Херсонщина отримали 1100 модульних будинків від ЄС

Офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини продовжує сприяти реалізації проєкту Єврокомісії з облаштування мобільних будинків для переселенців у Миколаївській та Херсонській областях. На Миколаївщину доправили 500 таких модульних будинків, на Херсонщину – 600. 

Про це повідомив омбудсман Дмитро Лубінець, передає Промисловий Портал з посиланням на НікВісті.

Перші вантажі вже відправили п’ятьом громадам Миколаївщини: Чорноморській, Шевченківській, Галицинівській, Снігурівській та Первомайській. На Херсонщині почали встановлювати перший мобільний будинок у селі Посад-Покровський, на території зруйнованої садиби одного з місцевих мешканців.

“Здебільшого їх встановлюватимуть на власних присадибних земельних ділянках громадян на період відновлення пошкодженого або зруйнованого майна. Також розглядається питання облаштування «пунктів незламності» в громадських місцях”, – зазначив омбудсман.

За його словами, такі мобільні будинки можна адаптувати як для теплої, так і для холодної погоди. Вони є багатофункціональними: конструкції дозволяють переобладнати їх у більші модулі й застосовувати як спільні кухні, дитячі зони, медичні кабінети, гуманітарні пункти тощо. До будинків додатково надають ліжка з матрацами, постільну білизну та електрообігрівачі.

Останні новини:

Зараз читають