9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Можливість покреативити. Особливості бруківки цеглинка

Магістралі, пішохідні доріжки, присадибні території – через свою універсальність тротуарна плитка цеглинка (кирпичик) останніми роками стала затребуваною на сучасному ринку.  Вона має чудові технічні характеристики, легка у монтажі і має безліч варіантів укладання. 

blank

Виготовляється вона двома способами: вібраційного лиття або пресування. Про цеглинку, її властивості, сферу застосування та способи укладання – читайте далі.

Цей різновид бруківки нагадує клінкерну цеглу. Вона підходить для укладання на будь-якій території, має простий, але стильний зовнішній вигляд та зручну форму. Виготовляється у формі прямокутних блоків, товщиною від 40 мм до 100 мм. В асортименті – різні відтінки та фактура.

У чому ж основні переваги тротуарної плитки цегла?

1. Зносостійкість – тротуарна плитка кирпичик витримує великі навантаження. Стійка до стирання та виникнення пошкоджень;

2. Морозостійкість – не тріскається і не змінює форму під впливом низьких температур;

3. Довговічність – за умови правильного укладання бруківка прослужить десятки років;

4. Стійкість до хімікатів – не псується навіть під дією хімічних речовин;

5. Екологічність – матеріал повністю безпечний, не виділяє шкідливих випарів;

6. Стійкість до вологи – не боїться води;

7. Широкий діапазон кольорів – на сайті «Мій Двір» є і стандартні (сірий, чорний та червоний) і незвичні (зелений, гірчичний, графіт, мигдаль, оливка, білий тощо) відтінки. Обирай на свій смак! 

8. Легкість очищення – при забрудненні можна просто змити її звичайною водою зі шланга. 

9. Швидкість укладання – завдяки зручній формі плитка цеглинка вкладається швидко та легко. Головне – правильно підготувати територію до мощення. 

Варіанти укладки тротуарної плитки “кирпичик”

Пішохідні зони, присадибні території та навіть магістралі – тротуарну плитку цеглинка можна укласти будь-де. Головне – не помилитися з товщиною, щоб  поверхня витримала рівень навантаження. Для магістралей потрібна бруківка товщиною 100 мм, для подвір‘я, де стоятиме легкове авто, оптимальним варіантом стане товщина 60 мм (вантажівкам потрібна міцніша – 80 мм), а для пішохідних доріжок вистачить і 40 мм.

blank

Зручна форма, різноманіття кольорів та легкість монтажу дозволяють за допомогою цеглинки викладати різноманітні візерунки, мозаїку, орнамент та навіть геометричні малюнки. 

Цеглинка має багато видів укладання. Її можна укладати вздовж доріжки, впоперек і навіть по діагоналі. За наявності кількох кольорів найпростішим варіантом стане шаховий спосіб укладки. Це – простий вид мощення шляхом попарного викладання цеглинок з чергуванням кольорів. Якщо вам більше подобається орнамент чи малюнок, врахуйте, що для великих площ оптимальним варіантом є великий узор (маленьких просто не буде помітно). Так він виглядатиме гармонійно і не псуватиме зовнішній вигляд подвір’я чи будь-якої іншої території.  

Популярним та стильним є варіант укладання «ялинкою» – цеглинка викладається під кутом 45°. При мощенні цим способом можна використовувати бруківку одного або різних кольорів. 

Цікавим та поширеним є чергування поздовжнього та поперечного розміщення фрагментів цеглинки. Наприклад, два елементи викладається горизонтально, два вертикально. 

Широкий асортимент тротуарної плитки різних видів пропонує сайт «Мій Двір». У наявності – і популярна тротуарна плитка кирпичик різних розмірів та кольорів. Заходьте на сайт, дивіться асортимент та замовляйте те, що потрібно саме вам. Як бонус – можете поглянути на варіанти укладання тротуарної плитки або навіть замовити дизайн проєкт. При замовленні товару з сайту – ця послуга безкоштовна! 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають