9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Морська охорона отримала новий корабель спеціального забезпечення (фото)

Морська охорона Державної прикордонної служби отримала новий корабель.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Регіональне управління Морської охорони Держприкордонслужби України повідомляє, що корабель Морської охорони спеціального забезпечення “Титан” вперше вийшов в море у новому статусі.

Командиром корабля є Петро Кузін – досвідчений моряк-прикордонник, який згуртував і виховав декілька екіпажів від катерів до флагмана Морської охорони.

blank
Корабель Морської охорони спеціального забезпечення “Титан”. Фото: ДПСУ

“Нетиповий для прикордонників, але потужний і функціональний – морський буксир “Титан” має в перспективі виконувати як завдання прикордонної служби у Виключній (морській) економічній зоні України, з огляду на його морехідність та автономність, так і завдання із забезпечення віддалених підрозділів”, – йдеться у повідомленні.

Морський буксир «Титан» було побудовано у 1974 році в Норвегії. У 2004 році була проведена реновація корпусу на рівень 3SS.

blank
Корабель Морської охорони спеціального забезпечення “Титан”. Фото: ДПСУ

Характеристики судна: потужність – 4000 к.с.; довжина – 36 м, ширина – 10 м, висота борту – 7,8 м, осадка – 5,9 м, водотоннажність – 1025 т.

blank
Корабель Морської охорони спеціального забезпечення “Титан”. Фото: ДПСУ

Технічні характеристики судна дозволяють використовувати його для буксирування, супроводу і забезпечення протипожежної безпеки. Буксир може виконувати функції протипожежного та аварійно-рятувального судна в зоні відповідальності.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці у Чорному морі. Одним з пунктів значилося відновлення дружних візитів кораблів берегової охорони між обома країнами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають