9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Монолітний полікарбонат від виробника

Зовні монолітний полікарбонат виглядає як силікатне скло, але міцність матеріалу набагато вища. Завдяки універсальності, стійкості до негативного впливу зовнішніх факторів, такий термопластик застосовують у різних сферах промисловості й будівництва. Якщо ви шукаєте, де полікарбонат монолітний купити у Львові чи області, звертайтесь до Сотекс Трейд. Це компанія, яка на ринку України офіційно представляє відомого виробника та пропонує широкий асортимент сертифікованої продукції.

Побачити каталог можна на https://www.modernpl.com.ua/ навіть зараз. Продукція Soton представлена листами з різними характеристиками — товщиною, кольором, питомою вагою. При виборі монолітного полікарбонату враховуйте технічні параметри, для якої мети потрібні листи, в яких кліматичних умовах планується застосовувати конструкції. За необхідністю менеджери нададуть консультацію щодо особливостей матеріалів, елементів кріплення, допоможуть зробити правильний вибір.

Особливості та застосування монолітного полікарбонату

Основні особливості полікарбонату, що не має внутрішніх пустот, наступні — підвищена міцність, високий показник пропускання світла та пожежна безпека (матеріал не підтримує горіння). Завдяки таким перевагам полімерні листи вважають універсальними та активно застосовують в архітектурному дизайні, а також для:

  • облаштування зимових садів, оранжерей, теплиць;
  • об’єктів, де потрібен антивандальний захист (банківські установи, вітрини магазинів та супермаркетів, музеї);
  • покрівлі споруджень громадського, промислового призначення;
  • зведення шумозахисних екранів на залізничних коліях, автомобільних магістралях;
  • виготовлення освітлювального обладнання;
  • скління транспортних засобів (пасажирських, повітряних, водних, залізничних).

Монолітний полікарбонат зручний у монтажі, в процесі експлуатації не потребує якогось особливого догляду. В асортименті Soton є кілька варіантів матеріалу:

  • листи товщиною 2-12 мм;
  • прозорі або бронзові;
  • з різним показником питомої ваги.

Розмір одного листа складає 2050 х 1025 мм. Температура, за якої матеріал розм’якшується — 145 С. Чим більше показник товщини, тим більший індекс ізоляції повітряного шуму. Для полікарбонату товщиною 12 мм мінімальний радіус вигину складає 1750 мм.

Як замовити полікарбонат монолітний?

Через онлайн-каталог Сотекс Трейд ви можете замовити монолітний полікарбонат в зручний час. Для продукції запропоновані інформативні описи з переліком технічних та експлуатаційних характеристик. Ціна матеріалів залежить від параметрів листів та від обсягу вашого замовлення. Доставлення полікарбонату можливе по Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Закарпатській областях України.

Останні новини:

Зараз читають