9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Моноблок: що це за комп’ютер і в чому його переваги

Вам потрібне зручне робоче місце з потужним комп’ютером, але у вас обмаль вільного простору і не хочеться слухати гудіння системного блока та плутатися в численних проводах? Тоді найкращим рішенням для вас буде придбати моноблок. Зробити це ви можете, зайшовши на сайт https://gazik.ua/catalog/monobloky/. Якщо ви все ще не знайомі з таким різновидом комп’ютерної техніки і досі вважали, що комп’ютер має складатися обов’язково з двох частин – системного блоку та екрана, поспішимо розвіяти цей міф і  відкрити для вас усі переваги використання моноблока.

У чому фішка моноблоків

Головною особливістю моноблока є те, що це щось середнє між класичним ПК і ноутбуком. Адже, як і стаціонарний комп’ютер, моноблок може працювати лише від мережі й мусить бути розміщеним на одному місці. Водночас працює він тихо і є досить компактним, як і ноутбук, адже не має громіздкого системного блока, лише безпосередньо монітор, в який вмонтовано всю “начинку”, що зазвичай поміщається в системник. Отже, вам досить лише під’єднати до екрана комп’ютерну мишку і клавіатуру, а якщо екран сенсорний, то і без цього можна обійтися. 

Такий вид комп’ютерної техніки особливо зручно використовувати касирам та продавцям у магазинах і супермаркетах, в офісах та закладах обслуговування. Адже вони потужні і водночас компактні, мають зручний кут нахилу екрана.

Для дому моноблок може також виконувати роль телевізора, особливо якщо обрати широкодіагональну модель із високою роздільною здатністю.

Чи є недоліки

Як і у випадку з ноутбуками, суттєвим мінусом моноблоків, на відміну від ПК, є складнощі з ремонтом і, відповідно, вища вартість заміни того чи іншого елемента. 

Зверніть увагу також, що моноблок не може працювати без живлення, тож якщо у вас часті перебої з електрикою, краще віддати перевагу лептопу.

Чи безпечно купувати вживаний моноблок

Як і будь-яку техніку, комп’ютерну зокрема, моноблок купувати безпечно у надійного продавця з багатолітнім досвідом. Щоб не шукати довго на ринку, завітайте на сторінку 

https://gazik.ua/, де можна знайти вживані моноблоки від провідних виробників комп’ютерної техніки за доступною ціною і в доброму стані. Ви можете не перейматися. що девайс приїде неробочим або скоро вийде з ладу, адже перед тим, як викладати їх на сайт, компанія їх ретельно перевіряє, до того ж надає на кожен продукт гарантію. 

Однак перед купівлею варто ретельно вивчити параметри і потужність приладу, щоб він  виправдав ваші очікування. Наприклад, прочитати, який моноблок має процесор і його  частоту, обсяг оперативної пам’яті, тип відеокарти. Якщо ж ви не спец у цих нюансах, краще зверніться до консультанта магазину і він допоможе вам підібрати пристрій під ваші потреби.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають