9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Молочно-доїльне обладнання – запорука якості молока

61baece8c5f21.png

Молочно-доїльне обладнання стає незамінним як і для домашньої невеликої ферми, так і для крупного молочно-товарного комплексу. Сучасне обладнання для молочних ферм дозволяє оптимізувати процес збирання молока з комфортом для тварини.

Надійна техніка

Високоякісне доїльне обладнання та комплектуючі для нього значно спрощують трудомісткий процес доїння молочної худоби. Компактні й мобільні апарати для доїння корів, кіз, овець доступні (завдяки оптимальним цінам)  навіть господарствам, де утримують невелике поголів’я. Купити молочно-доїльне обладнання можна в інтернет-магазині http://oblagro.com.ua/ua/molochno-doilnoe-oborudovanie. Автоматизація доїння сприяє не лише економії часу, а й можливості отримати якісне молоко, оскільки обладнання захищає отриманий продукт від забруднення та бактерій.

Яке устаткування знадобиться на фермі?

Для забезпечення роботи машинного доїння на молокотоварних фермах необхідне відповідне устаткування та окремі пристосування, зокрема:

  • доїльні апарати в зборі або з комплектуючими до них;
  • відра та бідони для доїння, для напування телят;
  • колектори;
  • пульсатори;
  • молокоміри;
  • соскові гуми;
  • вакуумні та молочні шланги.

Запасні та змінні деталі, які можна придбати окремо, також забезпечують безперебійну роботу доїльної техніки. Кожне тваринницьке господарство може придбати спеціальні автоматичні або ручні пристрої для збирання молока. Обираючи обладнання для доїння, слід орієнтуватися на чисельність стада. Якщо поголів’я мале – підійдуть апарати для індивідуального доїння, якщо велике – краще придбати пересувні доїльні зали.

З комфортом для тварин

Застосування доїльної апаратури на відміну від доїння руками сприятливо позначається на коровах, козах, вівцях. Так, техніка запобігає пошкодженню дійки та вимені дійних сільськогосподарських тварин, зменшує ймовірність розвитку маститу. Це досягається тим, що під час машинного доїння вим’я худоби масажується. Таким чином молоко не застоється, а розмноження хвороботворних організмів мінімізується.

Принцип роботи доїльного апарату

Автоматичне доїльне обладнання складається з насосу, який створює вакуум, пульсатора, повітряного ресивера, трубопроводів та чотирьох доїльних стаканів. До стиснення дійки тварини призводить пульсація, що виникає через дію вакууму в підсосковій камері. Молоко стікає до молокозбірника (колектора), а звідти – у бідон. Експлуатувати обладнання просто й зручно, натомість досягається скорочення періоду доїння та підвищення його якості.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають