9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

Модернізація підйомно-транспортного обладнання

 • Підйомно-транспортне обладнання є необхідним практично у будь-якій промисловій сфері. Щороку воно збільшує ефективність функціонування та стає все більш необхідною у багатьох промислових сферах.

  З часом все обладнання втрачає експлуатаційні та технічні характеристики через ефективне використання у промисловості. Купівля нових технологій призведе до значних фінансових збитків, які можуть згодом негативно позначитися на підприємстві. Тому, модернізація обладнання різноманітною привідною технікою спроможна покращити виробництво та збільшити термін функціонування на тривалий час.

  Оснащення редукторами технічних приладів

  Модернізація обладнання привідною технікою перш за все забезпечить:

  • підвищення навантаження на певний елемент;
  • збільшення надійності та зменшення шуму приладів;
  • підвищення ККД та ефективності;
  • зменшення фізичного навантаження та часу роботи.

  Використання надійної, високоякісної та оригінальної техніки забезпечить тривалість експлуатації та робочого процесу підприємств.

  Циліндричні редуктори для підйомно-транспортного обладнання

  Залучення циліндричних редукторів з паралельними валами у вантажопідйомні механізми та конвеєрні системи сприятиме найперше стійкості до осьових та радикальних навантажень, а також мінімальному технічному обслуговуванню та тривалій експлуатації.

  Модернізація цього обладнання полягає зокрема й у виготовленні зубчастих коліс з нової сталі, яка характеризується оригінальною термообробкою.

  Де придбати якісну привідну техніку?

  Тривалий час компанія «Техно-Привід» імпортує високоякісну та оригінальну техніку в італійських та турецьких виробників I-Mak Reduktor, Chiaravalli, CMR Riduttori, Motive. Бренди пропонують широкий асортимент різноманітної техніки, яка характеризується надійністю, високою якістю, відмінним функціонуванням та безшумним виконанням роботи.

  Обладнати підйомно-транспортну техніку можна редукторами, мотор-редукторами та електродвигунами, які тривалий час справно функціонуватимуть. Перелік мотор-редукторів вищезгаданих брендів можна побачити за цим посиланням: https://techno-privod.com.ua/types/motor-reduktory/.

  Модернізування привідною технікою брендів Motive та I-Mak вантажні та підйомні обладнання, перш за все, збільшить допустиму норму навантаження на агрегати та знизить показник енергозатрат на функціонування технологічних систем. Детальніше про європейську привідну продукцію ви можете дізнатись, відвідавши офіційний сайт компанії.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  Зараз читають

  У Вінниці холдинг «Епіцентр Агро» відкрив найбільший елеваторний комплекс в регіоні (фото)

  У Вінниці відбулось введення в експлуатацію третьої черги маршрутного елеваторного комплексу холдингу «Епіцентр Агро», який з початку...

  Нова РЛС «Фенікс-1» прийнята на озброєння української армії

  На озброєння Збройних сил України прийнято станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» від КП «НВК «Іскра».

  Firefly Aerospace проведе другу спробу запуску ракети Alpha у грудні

  Американська компанія-розробник ракетно-космічної техніки Firefly Aerospace, власником якої є український бізнесмен Максим Поляков, має намір запустити другу...

  Дарницький міст у Києві добудують до кінця 2022 року за 1 мільярд гривень

  ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада" виграло тендер на добудову Дарницького мосту в Києві сумарною вартістю 1,15 млрд...